12 Ocak 2019, 22:14

Satırlı Saldırıya Uğrayan Köpek, Göğsünden Yaralandı

İzmir'in Aliağa ilçesinde, kimliği belirsiz kişi veya kişiler, iddiaya göre bir köpeğe satırla saldırdı. Köpeğin sahibi gerekli yerlere şikayette bulunacağını dile getirdi.

İzmir'in Aliağa ilçesinde, kimliği belirsiz kişi veya kişiler, iddiaya göre bir köpeğe kesici aletle saldırdı. Olayda göğsünden yaralanan talihsiz köpek, yaşadığı evin bahçesine sığındı.

Olay, akşam saatlerinde Yeni Mahalle yakınlarında meydana geldi. Ali Hıdır Coşkun'un sahibi olduğu köpeğe, iddiaya göre kimliği bilinmeyen kişi veya kişiler, kesici aletle saldırdı.

VETERİNER, YARANIN SATIR İLE YAPILDIĞINI SÖYLEDİ

Olayda göğsünden yaralanan talihsiz köpek, kaçarak yaşadığı evin bahçesine sığındı. Köpeği kanlar içerisinde yatarken gören çevredekiler, durumu Coşkun'a bildirdi. Eve gelen Coşkun, köpeğini alarak veteriner hekime götürdü. Köpeğe müdahalede bulunan veteriner, göğsündeki yaranın satırla yapıldığını öne sürdü. Coşkun, yapılan tedavinin ardından köpeğini eve götürdü.

SALDIRGANLARIN YAKALANMASINI İSTEDİ

Evinde köpeğine bakmaya devam eden Coşkun, gerekli yerlere şikayette bulunacağını ve bunu yapan kişi veya kişilerin yakalanmasını istedi.

Yeni Mahalle,Aliağa,İzmir
Kaynak: DHA

YORUMLAR (36)
MECHUL ASKER: Hem suçlu hem güçlü o köpek sokağa salinirmi köppek? Hemen o köpek elinden alinmasi lazim yarin bu zat hakkinda suç duyurusunda bulunacağim kendini besleyemez dövüş köpeği besliyor sözde hayvan kesin sokakta karnini doyuruyor birakin bu işleri
MECHUL ASKER: O adamin sokağa saldiği köpek pitbull danda tehlikeli arjantin dövüş köpeği bu köpek leopar avliyor başiboş dişarda ne işi var haliyle gören kişi korkupta vurmuştur adami tutsa öldürmeden birakmaz beslenmesi yasak köpekler arasinda avrupanin ve dünyanin bir çok ülkesinde yasak sahibi olan cahil ne beslediğinin farkinda değil sokakta bir çocuğu yakalayip öldürse o cahil hesabini nasil verecek avrupada başiboş tasmasiz ve ağizliksiz yakalandiğinda ya vuruluyor yada zehirli iğneyle öldürülüyor yetkililer aynen ülkemizde bunu uygulamalari gerekiyor .
MRT: Sokak ortasında ağzı açık dolaştırmayın acaip havyanları kendinizi mutlu ediceniz die milleti tedirgin etmeye de hakkınız yok. Bunu yapan cani olabilir ama kime saldırsa karşılık verir oyuncak mı sandınız insan hayatını sığır sürüsü sizi
HOROZCULUK: dogarjantın cok güzell hayvandir ınsallah yapanıda birgün satırla dograr lime lime ederrler
HALİL İBRAHİM KARAALP: öncelıkle bu besledıgın köpek toplumda sevılıyormu cınsı ne
Tüm 36 yorumu okumak için tıklayın