Ukrayna'dan İzmir'e gelen Svitlana otel odasında tecavüze uğradı

Ukrayna'dan İzmir'e gelen Svitlana otel odasında cinsel istismara uğradı. İstismar nedeniyle kanaması olan talihsiz kadın, hastanede tedavi altına alındı.

15.08.2019 13:04
Ukrayna'dan İzmir'e gelen Svitlana otel odasında tecavüze uğradı

Sosyal medya üzerinden tanıştığı erkekle buluşmak için ülkesi Ukrayna'dan İzmir'in Konak ilçesine gelen 48 yaşındaki Svitlana A., cinsel istismar iddiasıyla şikayetçi oldu. Saldırganın sosyal medyada kullandığı ismin sahte olduğu tespit edilirken, Svitlana A.'nın hastanede tedavisi sürüyor.

GENÇ KADINI OTELE GÖTÜRDÜ

Ukrayna'da yaşayan Svitlana A., sosyal medya üzerinden tanıştığı erkekle buluşmak için Kurban Bayramı'nın ilk günü İzmir'e geldi. Kendisini İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda karşılayan kimliği belirsiz erkek, Svitlana A.'yı Konak ilçesi Basmane semtinde bulunan bir otele götürdü.

HASTANEYE KALDIRILDI

İddiaya göre Svitlana A. otel odasında bu erkeğin cinsel istismarına maruz kaldı. Kimliği belirsiz erkek, hızla otelden ayrılırken, istismar nedeniyle cinsel organında yırtılmaya bağlı aşırı kanama olan Svitlana A. hastaneye kaldırıldı.

KAMERA GÖRÜNTÜLERİ İNCELENDİ

Burada tedaviye alınan Svitlana A., yaşadıklarını polise anlatarak saldırgandan şikayetçi oldu. Svitlana A.'nın ifadesi doğrultusunda, cinsel istismarda bulunan erkeğin kimliğini belirlemek için, havalimanı ve otel çevresindeki MOBESE ile güvenlik kameralarının görüntüleri incelemeye alındı. Saldırganın sosyal medyada kullandığı isimin sahte olduğu tespit edilirken, soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

Ukrayna'dan İzmir'e gelen Svitlana otel odasında tecavüze uğradı

Ukrayna, Konak, İzmir, 3. Sayfa, Güncel

Kaynak: DHA

YORUMLAR (203)
NUR: Kadın ne için geldiyse geldi sonuç olarak burda tek gerçek tecavüze uğramış olması iğrenç insanlıktan yoksun yorumlarınızı kendinize saklayın.
KIRKA: Bu şerefsiz sapığı adım edilsinki ibret olsun
ACELEYLE: Buraya kadar geldiyse sonucuna katlanacak yapacak bir şey yok
KARSİYAKALİ: Ben tir soforuyum ukrayna belarus rusyaya calisiyorum su haberi okudum ve insanligimdan utandim turklugumden utandim simdi o ulkelerde bana bu olayi sordalar ne cevap veririm yaziklar olsun bize ben bu insanlari iyi bilirim bu ulkelerin insanlari insandir medeniyet ust duzeydedir malesef biz bu insanlarin yaninda insan filan deyiliz yazik bize yazik
SAKALLI: 48 DEN SONRA MACERA OLMAZ EL ADAMI CARTTACAK YIRTAR
İSYANKAR: kadında kaşınmış bence. Sen tanımadığın bir sapıkla otele gidersen başka ne bekliyorsun.
TAYLAN: Seni tanidiğıni sanıp seninle çıkan bayanlara ne demeli,sence o kadınlar seni cokmu iyi tanıyor... Yapılan şey yanlıştır.kadın buralara geldi diye ona eziyet etmek insancıl bir davranış değildir...
BEYBİ MAHMUT: nermin çok iyi dedin ya :)
NERMİN: haklısın , tanıdığı bir sapıkla gitmeliydi
ADANALI: UKRANAYDAN İZMİRE GEL TEK BAŞINA OTELE KADAR GİT ÜSTÜNE ÇIKART ADAMI SONRA YIRTILMA OLDU KANAMA OLDU SONRA TACİZ ADAM N EYAPSIN NE OLACAGINI BİLEREK GELMİŞ
Tüm 203 yorumu okumak için tıklayın