İzmir Üniversitesi Model ile Şenlenecek!

İzmir Üniversitesi öğrencileri, 13-14 Mayıs tarihlerinde Ege Park Balçova'da düzenlenecek etkinliklerle Bahar Şenliği coşkusunu İzmirlilerle paylaşacak.

İzmir Üniversitesi Model ile Şenlenecek!
11.05.2015 09:15 | Son Güncelleme: 11.05.2015 09:15

İzmir Üniversitesi öğrencileri İZUFEST 2015'te "Buzdan Şato", "Pembe Mezarlık", "Değmesin Ellerimiz" ve "Bir Melek Vardı" şarkıları gençlerin dilinden düşmeyen Model ile coşacak, dans gösterileri, oyunlar ve turnuvalar ile final sınavları öncesi stres atacak.

13 Mayıs saat 14.00'te oyun ve turnuvalarla başlayacak şenlik, İzmir Üniversitesi öğrencileri ile birlikte sahne alacak Seferihisar Özel Çocuklar Korosunun müzikleri ile renklenirken eğlence, öğrenci kulüplerinin dansları ve DJ Ozan Akçiçek'in müzikleri ile devam edecek.

İZUFEST 2015'in ikinci gününde ise bir şenlik klasiği yaşanacak ve sevilen şarkıları ile Kör Nokta sahne alacak. Kör Nokta'nın ardındansa "Perili Sirk", "Diğer Masallar" ve son albümleri "Levla'nın Hikayesi"ndeki "Buzdan Şato", "Pembe Mezarlık", "Değmesin Ellerimiz" ve "Bir Melek Vardı" şarkıları gençlerin dilinden düşmeyen Model, final sınavları öncesi öğrencilerin stresine son verecek.

Kaynak: Bültenler

Haberler››Güncel››İzmir Üniversitesi Model ile Şenlenecek! - Haberler