Jakuzide video çeken AK Partili yöneticiden skandal sözler: Ulan fakirler beni rahatsız etmeyin

Şanlıurfa AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Salih Saraç, jakuzide çekilen bir videosunda skandal ifadeler kullandı. Saraç, "Ulan fakirler, oğlum beni rahatsız etmeyin. Tamam mı? Biraz keyif edeceğim de" dedi. Sözleri tepki çeken Saraç, kendisini "Arkadaş grubuna attığım bir görüntüydü. Oradan yaymışlar. Esprili bir şeydi." diyerek savundu.

12.07.2020 15:04 | Son Güncelleme: 12.07.2020 16:04

Şanlıurfa AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Salih Saraç girdiği jakuzide keyif yaparken yoksullarla alay etti ve "Ulan fakirler, oğlum beni rahatsız etmeyin. Tamam mı? Biraz keyif edeceğim de" dedi.

Çirkin görüntüler sosyal medyaya düştü ve çok sayıda tepki geldi. "Sen o fakirler sayesinde o koltukta oturuyorsun" şeklinde yorumlar yapıldı.

KENDİSİNİ BÖYLE SAVUNDU: ESPRİLİ BİR ŞEYDİ

Saraç, skandal videoyla ilgili olarak kendisini savundu. Sözcü'ye konuşan Saraç, "Arkadaş grubuna attığım bir görüntüydü. Oradan yaymışlar. Esprili bir şeydi. Allah'ın dediği olur" demekle yetindi.

Öte yandan video görüntüsü sosyal medyada hızla yayıldı ve binlerce tepki geldi.

Jakuzide video çeken AK Partili yöneticiden skandal sözler: Ulan fakirler beni rahatsız etmeyin
Yorumlar (118)
ANIL KARA: O partinin savunucusu değilim ancak adam haklı, arkadaş grubuna atılmış bir video belliki, bunda yanlış anlaşılacak bir durum yok. Bence yanlış anlayıp konuyu saptıracağınıza vizyonunuzu geliştirin..
URFALI: İşin gerçeğini söylemek gerekirse adam kötü niyetle söylememiş belliki samimi arkadaşlarına espiri yapmış kötü niyetli arkadaşları videoyu yaymışlar ama suçsuz da sayılmaz koskoca adam ne diye çıplak bir şekilde video çekiyor! Biraz da haketmiş yani...
BLACKLORD: ADAM ESPİRİ YAPMIŞ ARKADAŞ GRUBUNA ATMIŞ NE VAR YAHU SOSYAL MEDYA DEĞİL LİNÇ MERKEZİ TRABZONLU S2000 CİYE SELAM OLSUN GAZ VERDİKÇE FAKİRLER ÖLSÜN ULA DİYORDU GÜNDEM OLMADI ADAM HİÇ TÜRKİYEDE HERKES FAKİR ZTN ALINACAK BŞY YOK
Haberler››Güncel››Jakuzide video çeken AK Partili yöneticiden skandal sözler: Ulan fakirler beni rahatsız etmeyin - Haberler