Haber, Son Dakika, Haberler

Japon Firmanın Türkiye'deki Hedefi: Çevreye Duyarlı Müşteri

1881 yılında kurulan Japon menşeili Nippon firmasının Türkiye'deki hedefi para kazanmak değil çevre bilinci oluşmuş müşteri kazanmak.

17.04.2019 09:56 | Son Güncelleme: 22.04.2019 10:59
sponsorlu içerik

Nippon Paint Marine Genel Müdürü Baybora Yıldırım, "Japon menşeili dünyanın en eski boya firmalarından biri olarak hizmet veriyor. Biz de Türkiye ofisi olarak 5 senedir bu yapının içerisinde hizmet veriyoruz. Firma 1881 yılında bir kaptan tarafında kurulmuş. Deniz sektöründe dünyanın öncü boya firmalarında biridir ve her zaman teknolojik gelişmeler konusunda öncü olmuş aynı zamanda her alanda boya üreten bir firmadır." ifadelerini kullandı.

"ÇEVREYE DUYARLI ÜRÜNLER FARKIMIZ"

Genel Müdür Baybora Yıldırım, "Teknolojiyi üreten, inovatif ve çevreye çok duyarlı, ve hep çevreye çalışan aynı zamanda yakıt tasarruflarını sağlamaya çalışan boyalar üretmesi Nippon Paint Marine diğer rakiplerinde bir adım öne taşıyor." şeklinde konuştu.

"ÇEVRE BİLİNCİ OLAN MÜŞTERİ İSTİYORUZ"

Yııldırım, "Nippon bir felsefenin ürünü. Basit ve yeni ama arkasında çok zor teknolojiler barındıran kullanım odaklı çalışan çevreye çok duyarlı bir boya firması. Amacımız çevre bilincinin artırıldığı bir müşteri kitlesine sahip olmak. Bunu başarmak için çok çalışacağız." dedi.

Japon Firmanın Türkiye’deki Hedefi: Çevreye Duyarlı Müşteri
Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Haberler ›› Ekonomi ››Japon Firmanın Türkiye'deki Hedefi: Çevreye Duyarlı Müşteri - Ekonomi