13 Mart 2018, 11:14

Jet Kazasında Can Veren Mina Başaran'ın Nişanlısı Murat Gezer, İlaçlarla Ayakta Duruyor

Acı haberi aldığından beri Mina'nın ailesinin evinde olan Murat Gezer, sakinleştirici ilaçlarla ayakta duruyor. Murat Gezer sürekli "İnanmıyorum. Mina gelecek" diye ağlıyor.

İş insanı  Hüseyin Başaran'ın 14 Nisan'da evlenecek olan kızı Mina (28), bekarlığa veda eğlencesinden 7 arkadaşıyla birlikte dönerken içinde bulundukları jet İran'da dağa çakılmış, 3'ü mürettebatla birlikte 11 kadın hayatını kaybetmişti. Acı haberi alan Mina Başaran (28), nişanlısı  Murat Gezer yıkıldı.

Murat Gezer ve Mina Başaran

SÜRPRİZ YAPIP HAVALİMANINA GİTMEYİ PLANLIYORDU

Geçen 20 Ekim'de Soho House'da nişanlanan çiftin düğünü 14 Nisan'da  Çırağan Sarayı'nda yapılacaktı. Mina'nın Dubai'den uçağa binmeden 16.30'da Murat Gezer'i arayıp "Aşkım 5 saat sonra yanındayım" dediği öğrenildi. Murat Gezer de sevgilisine sürpriz yapmak için karşılamaya  Atatürk Havalimanı'na gidecekti.

Murat Gezer

İLAÇLARLA AYAKTA DURUYOR, "MİNA GELECEK" DEYİP AĞLIYOR

Acı haberi aldığından beri Mina'nın ailesinin evinde olan Murat Gezer sakinleştirici ilaçlarla ayakta duruyor. Murat Gezer'in sürekli "İnanmıyorum. Mina gelecek" diye ağladığı öğrenildi.

Çırağan Sarayı,Soho House,İran,Hüseyin Başaran
13 Mart 2018 Salı 11:14YORUMLAR (65)
YORUM: Bir kaç ay sonra yeni manitanla tanıştırırsın tüm türkiyeyi merak etme...ama şu gavur icadı parti marti işlerinede bi son verirsiniz artık.ama o kadar para nasıl harcanır ki demi?
TTT: Mina gelmeyecek, ama sen gidebilirsin...
HM: 350 kişilik bir sivil uçak düşse bu kadar gündemde kalmazdı
VOLK: Tamam damadın elinde kaldı anladık. Peki şehit aileleri ne yapsın. memlekette daha büyük sorunlar varkene bu olayı sürekli gündemde tutmak gerekiyormu.
SEMA KOÇ: Uçağa binen her insanın başına gelebilir bu sizde olabilirsiniz yanarak ölüm zor zengin veya fakir ne alaka
Tüm 65 yorumu okumak için tıklayın