Jim Carrey'nin kadın gazeteciye verdiği skandal yanıt, akıllara Can Yaman'ı getirdi

'Kirpi Sonic' filmiyle 4 yıl sonra izleyici karşısına çıkacak olan Jim Carrey, bir dergiye röportaj verdi. Carrey, gazetecilerin "Ölmeden önce yapılacaklar listenizden yapmadığınız bir şey kaldı mı?" sorusuna verdiği "Bir sen kaldın" yanıtı tepkilere neden oldu.

14.02.2020 17:23 | Son Güncelleme: 14.02.2020 17:52

Uzun süredir beyazperdeden uzak olan Jim Carrey, sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 'Kirpi Sonic' filmiyle yeniden beyazperdeye dönecek olan oyuncu, vizyon öncesi skandal bir açıklamada bulundu.

Film hakkında Heat dergisine röportaj veren ünlü oyuncu, Charlotte Long adlı gazeteciye verdiği skandal cevapla çok konuşuldu. Long, Jim Carrey'e, "Filmde Sonic'in ölmeden önce yapılacaklar listesi var. Merak ediyorum, kariyerinizde yaptığınız onca şeyden sonra, sizin o listenizden yapamadığınız bir şey kaldı mı?" diye sordu.

Jim Carrey ise soruyu, "Sadece sen kaldın" şeklinde cevapladı. Şoke olan gazeteci ise, "Buna ne söyleyeceğimi bilemiyorum" dedi.

AKILLARA CAN YAMAN GELDİ

Carrey'nin bu ifadeleri akıllara Can Yaman'ı getirdi. Can Yaman da İspanya'da katıldığı televizyon programında bir hayranının, "Senin bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak bir şey söyler misin?" sorusuna, "Arkada odaya geçelim kanıtlayayım" yanıtını vermişti.

Yaman, 'Libido' açıklamasıyla da günlerce konuşulmuştu.

Jim Carrey'nin kadın gazeteciye verdiği skandal yanıt, akıllara Can Yaman'ı getirdi

Jim Carrey, Can Yaman, Magazin


HABER YORUMLARI (13)
CAN:bu kimdi yahu biz vatandaşlara bir faydası olmuşmu ne iş yapıyor
BOŞVER:hemen kim bu? ne iş yapıyor? JİM CARREY''İ DE TANIMIYORSAN GİT İNTİHAR ET!
AYŞE FİLİZ DUNCA:Adamlar şov dünyasında neden tepki çekiyor hiç anlamıyorum sanki bilim adamları da.
REF:bizde bir iş adamı vardı mehmet cengiz diye o hepimize dedi dediğinide yaptı ihalelerle
KOMEDİ:Jim komedyen ve Amerika kültüründe absürt bir şaka değil. Ama Can çok terbiyesiz
ROSETTE M:Jim is comedian, and Can isn’t?!????So, ever since this happened, and we’ve been telling you all, the Spanish channel, has been saying it, but y’all don’t want to listen, cause the dirtiness is ones mind. . . Can responded in the same way that the interviewer was asking, a joke. . we and the Spanish channel have been defending Can ever since, and ridiculing everyone who sees it otherwise. Can is remembered by the channel he visited as a respectable, educated, intellectual young man, as he is.
AVNİ:sakaryalım nerdesina la
GOYGOYCU:Otur yerine geliyorum
HA HAAA:Kadın canlı yayında olmasa o isteği d eyerine getirecek:D
YARGI:BENCE SORULAN SORULARLA AYNI SAÇMALIKTA CEVAPLAR OLMUŞ. SORANLARA BİRAZ TEPKİ GÖSTERİN
Tüm 13 yorumu okumak için tıklayın
22.02.2020 07:51:05