Sahneye çıkan Kaan Sekban'dan izleyicisine ünlü sürprizi

Denizbank Açıkhava Konserleri kapsamında BKM organizasyonuyla Kaan Sekban Harbiye'de sahnedeydi. Harbiye'deki ilk gösterisinin biletleri 40 gün önce tükenen Sekban izleyicisine; Kenan Doğulu, Pelin Akil, Gökhan Türkmen ve Kalben ile sürpriz yaptı.

18.09.2019 15:44

Komedyen Kaan Sekban, önceki gün Harbiye'de sahneye çıktı. Bankacılık günlerinden müzikal yolculuğuna, çocukluğundan bugüne uzanan kısa hayat hikayesini barcovizyonda gösteren Kaan Sekban, yıllar önce katıldığı bir televizyon programında yaptığı Kenan Doğulu taklidinin görüntüsü dönerken asansörle bir anda sahnede belirdi. Aynı klipteki peruk ve kostümle sahnede shovuna devam eden Sekban'ın seyircisine en büyük sürprizi ise Kenan Doğulu'nun sahneye çıkması oldu.

KENAN DOĞULU İLE DÜET YAPTI

"Yaparım Bilirsin" parçasını birlikte seslendiren Kaan Sekban ve Kenan Doğulu düeti bol kahkahalı akşamın ilk ve en büyük sürpriziydi. İlk yarıda kurumsal hayatta yaşadığı anıları anlatan Sekban, ikinci yarıda kurumsal hayatı bıraktıktan sonra nasıl oyuncu olamadığını anlatarak seyircisini kahkahalara boğdu.

Müzikal bir parçayla ikinci yarıya başlayan sanatçıya güzel sesiyle ünlü oyuncu Pelin Akil eşlik etti.Sahnenin diğer sürprizleri önce Gökhan Türkmen ardından da Kalben oldu. Gökhan Türkmen "Aşk Lazım" şarkısı Kalben de "Sonsuza Kadar" şarkılarıyla Sekban'ın sahnesine konuk oldu.

4 SAATLİK KAHKAHA TUFANI

Gösterinin finalinde tüm konuklar sahneye çıktı."Aşk Oyunu" şarkısını birlikte söyleyen sanatçılarla Sekban sahnede hatıra selfisi çekti. Kaan Sekban'ın binlerce izleyici karşısında ilk Harbiye Açıkhava gösterisi kahkahalar ve alkışlar eşliğinde sona erdi.

TEK BİR SEYİRCİ BİLE SALONDAN AYRILMADI

İlk Harbiye gösterisinin biletleri 40 gün önce tükenen Kaan Sekban, yeni bir rekora imza attı ve sahnede tam 4 saat kaldı. 21:00'da başlayan gösteri tek bir seyirci bile salondan ayrılmadan 01.00'de bitti.

"KİM BİLİR DAHA NE GÜZELLİKLER YAŞAYACAĞIZ"

Gösteri sonrası sosyal medya hesaplarından paylaşım yapan Kaan Sekban, duyguları şu sözlerle anlattı: "278 genç kızımızın eğitim bursunun karşılandığı, 50 koli mamanın toplandığı, 5.000 kuzenin 4 saat boyunca yerinden kalkmadığı gecede 4 olağanüstü ses, 4 eşsiz kalple rüyadan öte bu final için hayata ve size ne kadar teşekkür etsem az! Hayallerimin de çalışma azmimin de ucu bucağı yok kim bilir daha ne güzellikler yaşayacağız."

Sahneye çıkan Kaan Sekban'dan izleyicisine ünlü sürprizi

Gökhan Türkmen, Kenan Doğulu, Bora Füzesi, Harbiye, Magazin, Güncel

Kaynak: Bültenler

YORUMLAR
17.10.2019 13:41:14