31 Ağustos 2018, 16:49

Kabuk Evle Kendinizi Denizin Ortasında Hissedeceksiniz ??

Kabuk Evle Kendinizi Denizin Ortasında Hissedeceksiniz ??

Mexico City'nin yakınındaki Nautilus evi, mimariye yeni bir anlayış getiriyor.

Mexico City'nin yakınındaki Nautilus evi, mimariye yeni bir anlayış getiriyor. Arquitectura Organica'dan Meksikalı Mimar Javier Senosiain tarafından tasarlanan bu ev eşsiz mimarisi ve renkleriyle görenleri büyülüyor.

Kabuk Şeklinde Bir Yuva
Eşsiz bir kabuk şeklinde tasarlanan ev oldukça renkli bir forma da sahip. Ev tasarımıyla oldukça  yenilikçi, sıradışı ve cesur bir görünüme sahip. Javier Senosiain, yaşamın özünün mimari hale getirilebileceğine inanan bir isim. Gaudí ve Frank Lloyd Wright'ın eserlerinden esinlenen Javier Senosiain, Mexico City'ye "Biyo-Mimarlık" dediği şeyin daha parlak bir örneğini hayata geçirdi ve bu kabul evi inşaa etti.

Bu Ev Mimari Harika
Nautilus House bakmak, yürümek ve modern mimarinin ve çağdaş sanatın bir karışımının tadını çıkarmak için harika bir örnek."Bu evin sosyal yaşamı Nautilus'un içinde herhangi bir bölünme olmaksızın akıyor, üç boyutta harmonik bir alan, vejetasyon üzerinde yüzen bir duygu ile merdivenlerin üzerinde dolaşırken dördüncü boyutun sürekli dinamiğini fark edebilirsiniz."Mexico City, Komik - İlginç
Kaynak: Emoji.com.trYORUMLAR