Hırçın at, sahibini üzerinden atıp kaçtı! Genç adam hüngür hüngür ağladı

Adana'da karpuz satan sahibini üzerinden atan at, koşarak kaçarken bir otomobile de çarpıp zarar verdi. Atın sahibi ise olay sonrası hüngür hüngür ağladı.

30.06.2020 09:51 | Son Güncelleme: 30.06.2020 13:06

Adana'da at arabasında karpuz satan sahibini düşürüp kaçarak bir otomobile çarpıp zarar veren at, polisi alarma geçirdi. Yaralanan atın sahibi, gözyaşlarına boğuldu.

AT BİR ANDA HIRÇINLAŞTI

Bilal Önkol yanına 9 yaşındaki yeğenini alarak yeni aldığı at ile karpuz satmak için Sarıçam ilçesine gitti. Önkol buradan Kozan Bulvarından dönerken kavşağa geldiği sırada at bir araçtan ürkerek hırçınlaştı. Önkol atı dizginlemeye çalıştı ancak at hızla kaçmaya başladı.

Kendisini üzerinden atan atı yakalanınca sahibi gözyaşlarına boğuldu

YEĞENİNİ AT ARABASINDAN AŞAĞI ATTI, KENDİSİ DE ARABANNIN ALTINDA SÜRÜKLENDİ

Bunun üzerine Önkol yeğenini at arabasından aşağı attı. Kendisi de attan düşüp bir süre at arabasının altında sürüklendi. At hızla bulvardan aşağı istikamete doğru kaçmaya başladı. Atın kaçma anları da güvenlik kamerası tarafından anbean görüntülendi.

Kendisini üzerinden atan atı yakalanınca sahibi gözyaşlarına boğuldu

"EKİPLER BU ATI HEMEN ALSIN"

Bu arada, atın kaçtığını gören vatandaşlar polise haber verdi. Haber merkezinden "sürücüsüz bir at Kozan Bulvarından Yüreğir Otogarı istikametine doğru kaçıyor ekipler bu atı hemen alsın" şeklinde anons yapıldı.

Kendisini üzerinden atan atı yakalanınca sahibi gözyaşlarına boğuldu

ATIN SAHİBİ GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Atın sahipleri de yakınlarını çağırıp atın peşine düştü. Polis ekipleri de Yeşil Bulvar girişinde önlem alarak atı beklemeye başladı. At yaklaşık 1 kilometre kaçarken bir otomobile de vurup zarar verdi. At otomobile çarptıktan sonra polis ekipleri, vatandaşlar ve sahipleri tarafından yakalandı. Yolun kenarına çekilip bağlanan atın sahibi Önkol, atı yeni aldıklarını böyle olduğunu bilmesi halinde at ile yola çıkmayacağını söyleyerek, "At bir şeyden ürküp birden hırçınlaştı. Ben durdurmaya çalıştım ama durduramadım. At arabasında yeğenim de vardı. Ben hep onu düşündüm. Baktım atı tutamıyorum yeğenimi hemen at arabasının üzerinden yolun kenarına attım. Sonra ben de at arabasının altına düştüm biraz sürüklendim. At daha sonra gitti. Ben yeğenime bir şey olacak diye çok korktum. Allah'tan ona bir şey olmadı" diye gözyaşlarına boğuldu.

Çocuk da yakınlarının otomobiline bindirildi. Çok korkan çocuk hemen eve götürüldü. Bu arada otomobili zarar gören vatandaş ise at sahibine tepki gösterdi.

Kendisini üzerinden atan atı yakalanınca sahibi gözyaşlarına boğuldu
Hırçın at, sahibini üzerinden atıp kaçtı! Genç adam hüngür hüngür ağladı

Kaynak: İHA

Yorumlar (32)
KASAP ET DERDİNDE KOYUN CAN DERDİNDE: Atın sahibinin sağ omzu soyulmuş aracın sahibi ise araç zarar gördüğü için sitemkar. Allahtan kork be malının rızkı sadakam olsun ufak bir sürtmeden bir şey olmaz aracına. Bu dünya garibanın cehennemi
ERKİN: Gariban adam zaten fakir at gidiyor pahali ve luks arabaya zarar veriyor. Ben o arabanin sahibi olsam para almam o garibandan.
COŞKUN ÇAKIROĞLU: Hayvanı o kadar saat sıcakta beklet sonra zırla bırakın bu işleri
Haberler››3. Sayfa››Hırçın at, sahibini üzerinden atıp kaçtı! Genç adam hüngür hüngür ağladı - Haberler