Kadıköy'de uyuşturucu operasyonu

Haber-Kamera: Ertan KILIÇ-Ozan URAL / İstanbul DHAİstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler uyuşturucu satıcılarına yönelik Kadıköy'de operasyon yaptı.

17.09.2019 06:46Kadıköy'de uyuşturucu operasyonu

Haber-Kamera: Ertan KILIÇ-Ozan URAL/ İstanbul DHA
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler uyuşturucu satıcılarına yönelik Kadıköy'de operasyon yaptı. Fikirtepe Mahallesi'nde ve çevresinde narkotik ekipleri tarafından daha önceden belirlenen 35 adrese sabah saat 06: 00 sıralarında baskın yapıldı. Operasyona Özel Harekat Ekipleri ve polis helikopteri de destek verdi.

ÖZEL HAREKAT EKİPLERİ KAPILARI KIRDI
Daha önceden belirlenen adreslere giren polis ekipleri, kapıların açılmaması üzerine bir çok kapıyı kırarak içeri girdi. Yapılan baskınlarda çok sayıda kişi gözaltına alındı.

CADDE ADETA ABLUKAYA ALINDI
Fikirtepe Mahallesi'nde bulunan Mandıra Caddesi'nde yoğunlaşan operasyonlarda polis adeta caddeyi ablukaya aldı. Caddeye çıkan tüm sokak başları Çevik Kuvvet ve Gece Bekçileri tarafından tutuldu.

GÖZALTINA ALINANLAR EMNİYETE GÖTÜRÜLDÜ
Yapılan operasyonda gözaltına alınanlar sorgulanmak üzere emniyete götürülürken, baskın yapılan evlerdeki arama ve gözaltı işlemleri devam ediyor.

Görüntü dökümü:
---------------
-Ekiplerin operasyona gidişi
-Özel Harekat Ekiplerinin binaya girişi
-Özel Harekat polisinin "Aç polis" diye bağırması
-Kapının açılması
-Ekiplerin içeri girmesi
-Polislerin çevre güveliği alması
-Gözaltına alınan şahıslar
-Cadde de bulunan polisler
-Polis helikopterinden görüntü
-Genel ve detay görüntüler
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Kadıköy, Güncel

Kaynak: DHA

24.10.2019 07:09:15