11 Kasım 2018, 05:11

Kağıthane'de 6 Katlı Binanda Korkutan Yangın

Kağıthane'de 6 katlı binanda korkutan yangın 6 katlı binanın üst ve çatı katı alev alev yandıİSTANBUL - Kağıthane'de 6 katlı bir binanın en üst katında bilinmeyen bir nedenden yangın çıktı.

Kağıthane'de 6 katlı binanda korkutan yangın
6 katlı binanın üst ve çatı katı alev alev yandı

İSTANBUL - Kağıthane'de 6 katlı bir binanın en üst katında bilinmeyen bir nedenden yangın çıktı. Yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürülürken üst kat ve çatıda maddi hasar meydana geldi.
Yangın, 04.00 sıralarında Kağıthane Ortabayır Mahallesi Akdere Caddesi üzerinde bulunan 6 katlı binanın en üst katında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bilinmeyen bir nedenden binanın en üst katında yangın çıktı. Yangın kısa sürede binanın en üst katı ile çatı katını sardı. Yangını görenler durumu hemen itfaiye, polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Yangın nedeniyle olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Yangını gören vatandaşlar binadaki evlerin kapılarını tek tek vurarak binadakileri tahliye etti.
Yangın nedeniyle mahalleli sokağa döküldü
Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangını yaklaşık yarım saatlik çalışmanın ardından kontrol altına aldı. Yangın nedeniyle binalarda bulunan vatandaşlar sokağa çıktı. Yangının çıkış nedeni araştırılıyor. İtfaiye,Kağıthane
11 Kasım 2018 Pazar 05:11YORUMLAR