5 katlı binanın çatı katında can pazarı! Alevlerin arasında kalan kadın balkondan atladı

İstanbul Kağıthane'de 5 katlı apartmanın çatı katında çıkan yangın sonucu mahsur kalan kadın, bir süre sonra kendini boşluğa bıraktı. Vatandaşların açarak hazır beklediği battaniyelerin üzerine düşen kadın, şans eseri yara almadan kurtuldu.

02.03.2020 15:03 | Son Güncelleme: 02.03.2020 16:29
Yorumlar (15)
HAKAN: 5. kattan battaniyeye atladigina ve hayatta kaldigini ciddi ciddi inanan varmi ? 70 kilo olan bir insan 6 metre yükseklikten düserse , battaniyeye düstügü anda 420 kilo agrlik ile es deger bir kütle olusturur . Besinci kattan düsen 70 kg bir insan , ortalama 12 ila 15 metre yükseklikten düser , ve bunun battaniyede yakalama sirasinda agirligi 1500 kiloya es degerdir .
HAKANIM: amerikada daha yüksekten atlıyo biri. . aşağıya kocaman şişme bota benzer bişey kuruluyo. . hiçbişey olmuyo. . video sitelerinde var. .
0 2
AHMET: Hayat kurtaran bir milletiz keşke aramiza nifak fesat kin adevet koyan insanlardan uzak şöyle eskisi gibi birliğimizi beraberliğimizi kardeşliğimizi hep korusak öyleki düşmani çatlatsak amin
ENTERESAN: NASIL YARA ALMIYO YAA. BEN 1. KATTAN ATLASAM KESİN ÖLÜRÜM.
ZZZZZZZ: aslında battaniyenin altınada yatak yorgan yastık vs. koyulsa daha garanti olur. hızını keser
EMRE CAN: Orada bir hayat kurtarmak için uğrtaş verenlern ellerindne öpüyorum. Rabbimde mükafatınızı versin br hayat kurtarmak tüm insanları kurtarmak gibidir.
EREN ERDOĞAN: Çatı katında nasıl mahsur kalmayı becerebiliyorsunuz acaba? Yangın çıktıysa inersin aşağı, apartmanı terkedersin. Hiç mi dumanı görmediniz? Ya da uyuyorlardı. Başka açıklama aklıma gelmiyor çünkü?
YORUMCU: başına gelirse anlarsın
POLMAS: yaptıgın yorum ne kadar boş ne biliyosun ne yaşandı
ER: Allah kimsenin başına vermesin telaş olunca insanda bilinç kalmiyo
KAZASIZ KUL OLMAZ EKIBI: çok geçmiş olsun
REF: bATTANİYE GETİRENLERİN ACANLARIN eLLERİ dERT GÖRMEZ BİR ÖMÜR İNŞALLAH .
UFUT: 110 itfaiye ekipleri nerde kırk yılda bir yangına müdahale ediyorlar neredeler
REF: KIRK YILDA BİR YANGIN CIKAR ORTADA YOKLAR
GODZİLLA: mesela yanlış park etmiş bir araç sebebi ile sokağa girememiş olabilirler