9 yaşındaki kız çocuğunu taciz ettiği iddia edilen şüpheli linç edilmek istendi

İstanbul Kağıthane'de 9 yaşındaki kız çocuğunu taciz ettiği iddia edilen şahsa mahalleli tarafından meydan dayağı atıldı. Tekme ve yumrukların havada uçuştuğu olayda şahsı polis güçlükle araca bindirdi.

13.02.2020 21:16 | Son Güncelleme: 13.02.2020 22:50

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi'nde 9 yaşındaki çocuğun tacize uğradığı iddiası mahalleliyi sokağa döktü. Taciz şüphelisi mahalleli tarafından linç edilmek istendi.

KÜÇÜK KIZ DURUMU ANNESİNE ANLATTI MAHALLE KARIŞTI

Olay, dün akşam saatlerinde Kağıthane Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Etibank Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, cadde üzerindeki bir pastanede çalışan şahıs, hemen yan taraftaki bina arasında 9 yaşındaki kız çocuğunu taciz ettiği iddia edildi. Küçük kızın durumu annesine anlatması üzerine olayı duyan mahalleli, şahsı tekme ve yumruklarla darp etti.

POLİS, ŞÜPHELİYİ KALABALIĞIN ELİNDEN ZOR ALDI

Ortalığın karıştığı olayda, linç girişimine uğrayan şahıs polis ekipleri tarafından güçlükle araca bindirildi. Gözaltına alınan G.K., emniyete götürüldü. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

9 yaşındaki kız çocuğunu taciz ettiği iddia edilen şüpheli linç edilmek istendi

Kağıthane, Polis, 3. Sayfa

Kaynak: İHA


HABER YORUMLARI (15)
ALP:Ya gerçek değilse? yediği dayak kar mı kalacak.
MANTIKLI İNSAN:NE DİYORSUN BE
TR:öyle olmadımı tecavüzcü diye genc birini öldürdüler sonra ölen genc suçsuz çıktı malesef
ANKARA:Artık çoluktan çocuktan kadınlardan 10 metre uzaktan geçiyoruz mümkünse kapalı noktalarda yalnız kalmamaya çalışıyoruz keşke kadın olsaydık diyorum yani sapıklar da var suçsuz iftiraya uğrayanlarda Allah iyilerin yardımcısı olsun ama gerçekten sapıklık varsa toplu imha da olur her şey yapılır bunlara ama emin olmak lazım yoksa iftiraya uğramak düzgün bir insan için çok ağırdır .
HAKAN GÜLLE:birine gıcık oldunuz diyelim. , taciz etti diyin, bi velvele verin kenara çekilin millet nasılsa dinlemeden adamı dövüyor
ÖÖÖJJÖÖÖ:burası hindistan değil millet cezayı mahkeme verir. . .
DF:adaleti halk saglar
BÜYÜK HASAN:belki ortada bilinmeden atılan bir iftira vardır neden anlamadan dinlemeden dalıyorsunuz arkadaş
UY:HASAN SEN MALMISIN
NUR SELİN:ordamıydınız yada o adam gibi misiniz de savunuyor sunuz
Tüm 15 yorumu okumak için tıklayın
22.02.2020 07:32:00