"Kalbimde Biri Var ama Söylemem"

Bayan kahkaha lakaplı Saba Tümer İstinyePark'ta aşk hayatı ile ilgili konuştu.

11.01.2013 12:03 | Son Güncelleme: 11.01.2013 14:49

Sunduğu televizyon programlarında attığı neşeli kahkahaları ile ün yapan Saba Tümer, hareketli aşk hayatı ile ilgili açıklama yaptı.

Programına gelen konuklarıyla ilgili adı aşk dedikodularına çıkan ünlü sunucunun ismi son olarak 'Arka Sokaklar' dizisinde oynayan Berk Oktay ile anılmıştı.

Programına konuk olan Berk Oktay ile samimi diyaloglar kuran Saba Tümer, hakkında çıkan aşk dedikodularının önüne geçememişti.

Uzun zamandır aşktan yana şansı olmayan Saba Tümer, aşk hayatına dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"AŞKSIZ OLMAZ"

Her zamanki gibi neşeli görüntüler sergileyen Tümer, aşkla ilgili konuştu: "Aşksız olmaz. Kalbimde biri var ama şimdi söyleyemem. Onu da siz bulun."

"MEHMET ASLAN KISMETİMİ KAPATIYOR" DEMİŞTİ

Daha önce de aynı konu üzerine röportaj veren Saba Tümer, "kocacım" dediği Mehmet Aslan'ın kısmetini kapattığını söylemişti:

Mehmet Aslan yüzünden valla benim kısmetim kapanıyor ama Mehmet'inkini kapatmıyor, çok dertliyim...(gülüyor) Uğur Güven'le de aşk yaşadığımız yazıldı. Sinirlenmedim ama Uğur çok yakın arkadaşım.

Arkadaşız dediğimiz halde çekiyorlar. Zaten aşk olsa gururla söylerim. Ben arkadaşız dedikten sonra üstüne gitmeye gerek yok ki... Ben "seviyeli ilişki yaşıyorum" veya "arkadaşım" deyip sevgili olmuyorum. Varsa var, yoksa yok.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr