Kansere Yenik Düşen Sertaç Boztepe'nin Cenazesine Çok Sayıda Ünlü İsim Katıldı

Haber: Özgür ALTUNCU / Kamera: Yaşar KAÇMAZ - İstanbul DHA Mide kanserinden hayatını kaybeden manken Sertaç Boztepe için Zincirlikuyu Camii'nde cenaze töreni düzenlendi.

Kansere Yenik Düşen Sertaç Boztepe'nin Cenazesine Çok Sayıda Ünlü İsim Katıldı
24.03.2015 15:08 | Son Güncelleme: 24.03.2015 15:08
Haber: Özgür ALTUNCU/ Kamera: Yaşar KAÇMAZ - İstanbul DHA

Mide kanserinden hayatını kaybeden manken Sertaç Boztepe için Zincirlikuyu Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Öğle namazının ardından kılınan cenaze namazına 42 yaşında vefat eden Boztepe'nin ailesi ve arkadaşları katıldı.

AİLE GAZETECİLERİ İSTEMEDİ

Babası Sedat ve annesi Nur Boztepe ile kız kardeşi Başak Boztepe ve eşi Duygu Boztepe taziyeleri kabul etti. Ailenin isteği üzerine basın mensupları cami avlusundan ayrıldı.

Cenazeye MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Mehmet Aslan, Eski Milli Futbolcu Tugay Kerimoğlu, Manken Atilla Saral, Oyuncular Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ, Burak Hakkı, Kıvanç Kasabalı

gibi çok sayıda ünlü isim katıldı.

BEBEĞİ BABASINI TANIMADAN BÜYÜYECEK

Üzgün oldukları gözlenen İmirzalıoğlu ve Tatlıtuğ, "Konuşacak bir şey yok" derken MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Mehmet Aslan ise yakın arkadaşı olarak belirttiği Sertaç Boztepe için "Motor tutkusunu ondan öğrendim. Ölümü her şeyin ne kadar anlamsız olduğunu gösteriyor. Bebeği vardı. Babasını tanımadan büyüyecek "diye konuştu.

Sertaç Boztepe'nin cenazesi Zincirlikuyu Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Kaynak: DHA

Haberler››Güncel››Kansere Yenik Düşen Sertaç Boztepe'nin Cenazesine Çok Sayıda Ünlü İsim Katıldı - Haberler