Kanyon Troy'da "İnovasyon Workshop"

Bilkom, Kanyon Troy'da "İnovasyon Workshop" düzenledi.

29.09.2012 10:12Kanyon Troy'da
Apple, Adobe ve Graphisoft'un Türkiye Distribütörü, Türkiye'nin Dijital Yaşam Koçu Bilkom'un İstanbul Business School ile birlikte İstanbul Kanyon AVM'de düzenlediği ve geleceğe yön veren düşünce tekniklerini , araçlarıyla aktardığı "İnovasyon Workshop"u hem katılımcılar hem de Bilkom'un Facebook sayfasından ilgiyle izlendi.

Bilkom, 27 Eylül Perşembe günü Kanyon AVM'deki Apple Yetkili Satış Mağazası Troy'da "Gelecekte fark yaratan dijital araçlar/İnovasyon" başlıklı etkinlik düzenledi. Büyük ilgi gören etkinlik Bilkom'un facebook sayfasından da canlı yayınlandı.

Ücretsiz düzenlen etkinliğe mağaza izleyicileri dahil 700'den fazla kişi facebook sayfasından canlı izledi. 45 dakikalık 2 bölümden oluşan bu çok özel etkinlikte kullanıcılar, Adobe'un CS 6 Öğrenci Öğretmen sürümüyle yaratıcılıklarını nasıl geliştirebileceklerini, somut projelere nasıl dönüştürüp günlük hayata nasıl uygulayabileceklerini, Bilkom'un Dijital yaşam Koçları Orhan Gönen ve Barış Özcan'dan öğrenme fırsatı yakaladılar.

İnteraktif etkinliğin sonucunda, Bilkom'un Facebook sayfasından etkinliği canlı izleyen katılımcılar arasından sorulan soruya ilk doğru cevabı veren kişi Adobe CS6 Öğrenci Öğretmen sürümünü kazandı. Online izleyiciler arasında Azerbaycan ve Birleşik Arap Emirlikleri'nden katılım ise dikkat çekti. Katılımcılardan sunumlara en etkin şekilde dahil olan kişiye ise, İBS İnovasyon eğitim hediyesi verildi.

Eğitimi kaçıranlar www.dijitalyasamkocu.com portalinden izleyebilecekler. Portalden faydalanmak için, Bilkom Güvenceli herhangi bir Apple, Adobe ya da Graphisoft ürününe sahip olmak yeterli.

Facebook, Bilkom, Apple, Troy, Güncel

Kaynak: Bültenler

14.10.2019 15:49:01