"Kapımız Açık, Her Zaman Gelebilirsiniz"

Halfeti Kaymakamı Mehmet Keklik, vatandaşların, derdi, sıkıntısı olduğunda kendisini her zaman ziyaret edebileceklerini söyledi

15.05.2013 10:52 | Son Güncelleme: 15.05.2013 12:09
Şanlıurfa Kaymakamı Mehmet Keklik, vatandaşların, derdi, sıkıntısı olduğunda kendisini her zaman ziyaret edebileceklerini belirtti.

Ziyaret sırasında köy muhtarı ve vatandaşlarla sohbet eden Kaymakam Keklik, vatandaşların sorunlarını dinledi. Vatandaşların dilek ve isteklerini tek tek dinleyen Keklik, problemlerin çözümü noktasında gerekli her türlü imkanın sağlanacağını ifade etti. Keklik, Macunlu Köyü Muhtarı Mustafa Yılmaz'a, kapısının kendilerine her zaman açık olduğunu ifade ederek, vatandaşların; derdi, sıkıntısı olduğunda kendisini her zaman ziyaret edebileceklerini belirtti.

Macunlu köyünde diğer bir ziyaret noktası olarak Macunlu İlkokulu'nu ziyaret eden Kaymakam Keklik, müdürden okulun durumu, sınıfların düzeni ve eğitim öğretimdeki seviye hakkında bilgi aldı. Sınıfları dolaşarak öğrencilerle sohbet eden Keklik, öğrencilere gelecekte iyi bir mesleğe sahip olabilmek için önce derslere çok çalışmanın gerekliliğine vurgu yaparak onlara; ailesine, köyüne, vatanına layık birer birey olmanın önemini belirtti.

Macunlu köyü ziyaretine Halfeti Kaymakamı Mehmet Kelik, Bölük Komutanı Jandarma Yüzbaşı Tolga Coşkun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Dağlılar, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Mustafa Engin, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ahmet Oğuz, Sağlık Grup Başkanı Volkan Tekayak katıldı. Köy ziyareti, okul ziyareti ile son buldu.

Mehmet Keklik, Halfeti, Yerel

Kaynak: CHA

26.02.2020 13:57:46