Karaciğerini verdiği 12 yıllık eşi tarafından aldatılan genç kadın karaciğerini geri istedi

Her gün yeni bir olayın araştırıldığı Müge Anlı'ya karaciğerini verdiği eşinin kendisini aldattığını söyleyen Melike Özmen'in anlattıkları damga vurdu. Özmen, eşinden intikam almak istediğini söyledi.

10.10.2019 13:59

ATV'nin en çok izlenen sabah kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert, yine ilginç bir olayla ekranlara geldi. Programda Melike Özmen isimli genç kadın, 12 yıllık eşine hasta iken karaciğerini verdikten sonra kendisini aldattığını söyledi. Bunu öğrenen genç kadın ise canlı yayından eşine verdiği karaciğerini geri isteyince herkes şoka girdi. Kalbinin çok kırıldığını ve ondan intikam almak istediğini belirten genç kadının açıklamaları ise seyirciyi ekrana kilitledi.

KARACİĞERİNİ VERDİĞİ EŞİ İYİLEŞTİKTEN SONRA ALDATTI

Melike Özmen, 6 aylık ömrü kaldığı söylenen eşine hiç düşünmeden yıllar önce karaciğerini verdi. Karaciğer nakli yapılan eş de iyileşir iyileşmez Özmen'i aldattı. Aldatan eş bir gün Melike Özmen'in karşısına çıkıp onu sevmediğini ve evden gitmesi gerektiğini söyledi.

KARACİĞERİNİ GERİ İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ

Hayatını kurtardığı eşi tarafından evden kovulan Özmen, evden ayrılmak zorunda kaldı.Ardından aldatan eş hamile sevgilisiyle hiçbir şey olmamış gibi o evde yaşamaya başladı. Çaresiz kalan genç kadın soluğu Müge Anlı'nın programında aldı.

Canlı yayında gözyaşları içinde başına gelenleri anlatan Melike Özmen, boşanması için eski eşi ve sevgilisi tarafından tehdit edildiğini söyleyerek eşine verdiği karaciğerini geri istiyor.

Karaciğerini verdiği 12 yıllık eşi tarafından aldatılan genç kadın karaciğerini geri istedi

Müge Anlı, Sabah, Magazin


YORUMLAR (12)
COSMOS:zaten sen gayri meşrususn neyini aldatıcak adamın gerçek eşi varmış yaşa gitsin
FH:kendinizi boyle durumlara düşürmeyiin kızlar yapmayın bu erkeği iter sadece
HK:zaten kadın itilmiş bildiğin insanlık yapılmış ama ne yaparsın adam adam değilmiş yazık sizin gibi zihniyetlere
MUSA:ne saçma bir düşünce. . . bende böbrek nakilliyim. . bana böbreğini veren kişiye her daim duacıyım ve vefalıyım. . . insanlık başka bir şey ancak çoğu kişide bulunmuyor.
TIRCI OSMAN:bi şey olmaz abi, Karaciğer vücudun en büyük 2 kg kadar organıdır, kendini yenileme özelliği vardır, yüzde 60 kayıp olsa da çalışır, Aşırı alkolle yorulmayan karaciğerin öğütemiyeceği şey yoktur, hem dolapta yemek kalmamış, pilavın yanında ciğer cacık yapayım demiştir,
.:VERİLEN CİĞER GERİ ALINMAZ.
?:hahahaha
RET KİT:adan ciğersizmiş ti ne bekliyordun.
TK:Üzüldüm şahsen :(
SADECE KARACİGERİMİ VERMİS?:Bence Geceleri Kadincagizin Durumu Daha Bi Vaahimdi
Tüm 12 yorumu okumak için tıklayın
21.10.2019 10:30:12