Kasımpaşa Başkan Vekili, Mbaye Diagne İçin Galatasaray ile Görüştüklerini Açıkladı

Kasımpaşa Başkan Vekili Hasan Hilmi Öksüz, Mbaye Diagne'nin Galatasaray'a transfer olacağı iddialarına ilişkin, "Anlaşılan bir pazarlık masaya yatırılmış. Sonuç ne çıkar bilmiyorum. Beklemek gerekiyor." dedi.

29.01.2019 16:17 | Son Güncelleme: 29.01.2019 17:02

Kasımpaşa Başkan Vekili Hilmi Öksüz, Diagne için Galatasaray ile görüştüklerini açıkladı. Öksüz, "Diagne'ye teklif sunulabilir ama kulüp başkanı Turgay Ciner bunu kabul eder mi bilmiyorum." diye konuştu.

"KARARLAR TURGAY CİNER'E AİT"

Transferde bazı şeylerin kısa sürede netleşeceğini aktaran Hasan Hilmi Öksüz, "Bana göre bu transferin gerçekleşme ihtimali yok ama kararlar Turgay Ciner'e ait. Bu konuda olumlu ya da olumsuz kararlar verebilir ama takımın yapısı itibarıyla böyle bir şeyin mümkün olmadığını düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

Kasımpaşa Başkan Vekili, Mbaye Diagne İçin Galatasaray ile Görüştüklerini Açıkladı

"GALATASARAY, EREN'DEN KURTULMAK İSTİYOR"

Lacivert-beyazlı kulübün başkan vekili, Galatasaray'da forma giyen eski futbolcuları Eren Derdiyok'un Diagne transferinde takasta düşünülüp düşünülmeyeceği ile ilgili, şunları kaydetti: "Eren Derdiyok'un Galatasaray'dan aldığı parayı Kasımpaşa vermez. Kasımpaşa o rakamlara futbolcu oynatmıyor. Diagne'nin de aldığı para belli. Turgay Ciner'in takas karşılığında bir oyuncu vereceğini zannetmiyorum ancak nakit para olayı gündeme gelirse o ayrı. Galatasaray, Eren'den kurtulmak istiyor. Eren, Kasımpaşa'nın vereceği parayı kabul eder mi onu da düşünmek gerekiyor. Anlaşılan bir pazarlık masaya yatırılmış. Sonuç ne çıkar bilmiyorum. Söyleyebileceğim net bir şey yok. Beklemek gerekiyor."

Kasımpaşa Başkan Vekili, Mbaye Diagne İçin Galatasaray ile Görüştüklerini Açıkladı

Kaynak: AA

Yorumlar (13)
RUHI-BJK: Kasımpaşa bedelsiz almış, bırakması için tek neden yüksek bir meblağ önerilmesi olabilir kafadan en az 10 milyon kar ki daha çok teklif edilecektir. . . GS oyun açısından çok akıllıca transfer yaptı, finansal manada akıllıca olup olmadığı Diagne nin kazandırabileceği ekstra puanlar ve şampiyonlar ligi ne yapacağı katkılar belli edecek. . . yılın transferi Kasımpaşa nın Çin den Diagneyi alması yılın ikinci en iyi transferi GS nin Diagneyi alması oldu.
KARTAL: Zannımca var sistemi geldikten sonra gs bi otuz sene sampiyon olamaz onun icin futbolcu almasinlar artikin kumede kalacak takim yeter
YOTUMCU: yeterli dozda tinerini almışsın bugün de
0 3
Haberler››Spor››Kasımpaşa Başkan Vekili, Mbaye Diagne İçin Galatasaray ile Görüştüklerini Açıkladı - Spor