14 Mart 2018, 10:10

Katıldığı Kostüm Yarışmasını Kazanan Genç Model, Parti Çıkışı Evinde Kendini Astı

İngiltere'de yaşayan model Harriet Penelope Henry, katıldığı bir partideki kıyafet yarışmasını kazandıktan sonra sevgilisi ile tartışarak eve gitti. Genç kız evinde kendini asarak intihar etti.

 İngiltere'nin Chichester şehrinde katıldığı partideki kostüm yarışmasını kazanan 28 yaşındaki model Harriet Penelope Henry, parti bitiminde eve gidip kendini astı.

PARTİDE 1. OLDU

Giydiği şeytan boynuzları ve kırmızı vücut boyası ile düzenlenen etkinliğe katılan genç kızın gece boyunca yanında erkek arkadaşı da vardı. Daha önce de intihar girşimi ve kendine zarar verme geçmişi olan model, erkek arkadaşı Josh Mercier'le yaptığı bir tartışmanın ardından partiden ayrıldı.

EŞARBI İLE KENDİNİ ASTI

 Genç kızın cesedi, Chichester'deki evinde bulundu. Erkek arkadaşı kendisinden en son sabaha karşı "hoşcakal" mesajı aldığını ve aramaya çalışsa da genç kıza ulaşamadığını söyledi. "Sakinleştiğinde tekrar iletişime geçeceğini düşündüm" diyen genç adam ertesi gün eşarbı ile kendini asan Harriet'in cansız bedenini buldu.

KÜÇÜKLÜĞÜNDE İSTİSMAR EDİLMİŞ

Psikiyatrist Dr. Jean Sherrington, arkadaşlarının Penny olarak bildiği Harriet'in, çocukken cinsel istismar sonucunda duygusal olarak dengesiz bir kişilik bozukluğu için tedavi edildiğini söyledi. Annesi Barbara Stewart-Newell, kızını herkesi anlayan ve empati yeteneği olan duygusal bir kişi olarak tanımladı.

Ölümünden önce onu değerlendiren akıl sağlığı uzmanları, genç modelin intihar riski olduğu kanaatine varmamıştı.

İngiltere
14 Mart 2018 Çarşamba 10:10YORUMLAR (49)
AYHAN GUL: BUNLAR CENNETI GARANTILEMISLER YA TEPEDEN SALIYORLR ALLAH BUNLARIDA O PARTIDEN CIKAN INSANLARIDA ISLAH ETSIN RABBIMIN KIMI AF EDIP KIMI AF ETFMEYECEGINI BIZLER BILEMEYIZ
KAÇINILMAZ SON: abdest yok , namaz yok , tevhid yok , zikir yok , iman yok , itikat yok, yok oğlu yokkk... kokain partilerinde önüne gelenle düşüp kalkıp maneviyatsız yaşamanın , şeytan figürlerine bulaşmanın sonu budur. Allah müslümanları doğru yoldan ayırmasın. Amin
GÜZELLİK: saldırınnnn eyyy cemati müslümin aman safları sıkı tutun . . . sizler ki sütte leke var sizler tertemizsiniz yaaaa
SUSTUKLARIMA SAY: herkes müslüman kesilmis burda biz peygamber efedimizin ümmetiyiz kendinize gelin peygamber efendimiz bile müslüman olmayana kötü söz söylememiş kınamamış siz kimsiniz ki kınıyor ve yargılıyorsunuz. Allahın kuluna soracağı soruları siz kul kula sorar olmuşunuz.
Tüm 49 yorumu okumak için tıklayın