Kayıp Kader Buse'nin babasından iç yakan paylaşım: Dedektör kullanılsın

Antalya'da 227 gün önce, hortumda içinde olduğu aracın sürüklendiği derede kaybolan Kader Buse Acar'ın babası Ahmet Acar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, altına duyarlı dedektörle arama yapılmasını istedi.

09.09.2019 09:31

Antalya'da 227 gün önce yaşanan hortum felaketinde kaybolan Kader Buse Acar'ın babası Ahmet Acar, sosyal medya hesabında kızı için içleri yakan bir paylaşımda bulundu. Baba Acar, "Eylül geldi, üniversiten başlayacak, gel de okuluna başla be babişim. 7 ay bitti yavrum, 225 gün geçti, nerelerdesin" dedi.

Antalya'nın Kemer ilçesinde yaşanan hortum felaketinde kaybolan üniversite öğrencisi Kader Buse Acar, aradan geçen 227 güne rağmen bulunamadı. Annesi Ayla Acar'ın kullandığı otomobille babasının sanayi sitesindeki iş yerine birkaç metre kala hortumla karşılaşan 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Kader Buse Acar'ın kayboluşuna ilişkin kesin bir veriye henüz ulaşılamadı. Acılı anne ve babanın arama çalışmaları hala umutlu bir şekilde devam ediyor.

"ÜNİVERSİTEDEN BAŞLAYACAK"

Baba Acar, sosyal medya hesabı üzerinden kızı için içleri yakan bir paylaşımda bulundu. Kızına dön diye seslenen Acar, paylaştığı o notunda, "Biricik babişim gel bitsin bu kabus. Karadeniz gezimizde jandarmanın arabasına dur demiştin ya, annen de fotoğrafımızı çekiyordu, 28 Ağustos 2018'de, öğlene doğru.. Bıraktın mı babişini? 24 Ocak 2019'dan bu tarafa babişim. Eylül geldi, üniversiten başlayacak, gel de okuluna başla be babişim. 7 ay bitti yavrum, 225 gün geçti. Nerelerdesin, iyi misin babişim. Özledim üçümüzün yemeğe gittiğimiz günleri, biz kiminle yemeğe gideceğiz sen olmayınca? Sensiz olmuyor babişim.. Rabbim, bağışla yavrumuzu.." ifadelerini kullandı.

BOYNUNDAKİ ALTIN KOLYELER İÇİN DEDEKTÖR İSTEDİ

225 günün geride kaldığını hatırlatan Acar'ın devletten de bir talebi oldu. Kızının boyununda 3 tane altın kolye olduğunu hatırlatan Acar, "Boynunda 3 tane altın kolye var, doğum gününde Kemer'den aldığım hediye. Aldığım halka küpesinin birisi olay yetinde bulundu, diğerinin kulağında olduğunu sanıyorum. Devletimizden altına duyarlı dedektör istiyoruz. Yaklaşık bir aydır yetkililerle iletişime geçmeye çalışıyoruz ama negatif sonuç. Biz kendi imkanlarımızla arıyoruz, inşallah yaralı anne babaya devletimiz yardımcı olur" çağrısında bulundu.

Kayıp Kader Buse'nin babasından iç yakan paylaşım: Dedektör kullanılsın

Ahmet Acar, Antalya, 3. Sayfa

Kaynak: İHA

YORUMLAR(18)
...:Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın. Allah yardımcıları olsun
EVSA:ALLAH sabır versin inşallah
MİSAFİR:Allah kimseye evlat acısı vermesin.
NİSANUR:Off offf :( İnsan sevdiğinin cesedi bulunca sevinir mi ? Biz sevinmiştik işte babamın cesedi bulunduğunda :( Bu şekilde beklemek çok zor Rabbim sabır versin :(
M.Y:Allah hiç kimseye evlat acısı vermesin, adamın tek isteği gidip ziyaret edebileceği bir mezarı olsun yavrusunun acının ağırlığı kor olmuş yüreğinde baba olmayan anlayamaz. Mekanın Cennet olsun güzel kızım . . Ahir Dünya''da inşAllah babacığın ile buluşursun . .
BUGÜNDE DOYDUK:ELİT TABAKADAN BİR İNSANIN ÖLÜMÜNE; YOKSUL BİR İNSANLARIN ACIMASI İÇİN HİÇBİR NEDEN KALMADI BU MEMLEKETTE. . BUNDAN BÖYLE BİZDE YALNIZCA KEDİLERE VE KÖPEKLERE ACIYACAĞIZ. . .
TURANCI TÜRK:SEN ANCA BUGUN DE DOYMAK İÇİN YAŞAYAN Bİ MALUKATSIN . . .
CORCİ:Ne Türkçe''n Türkçe, ne yazdıkların insanca. . sen nasıl bir varlıksın?
KARADENİZ:HAYVAN
VETERİNER:İnsanlar elit ve fakir diye değil iyi ve kötü diye ikiye ayrılır. Ayrıca İnsan olan insan için üzülür. Hatta insan olan hayvan için, hayvan olanda insan için üzülebilir. Seni hangi kategoride inceleyeceğiz çözemedim.
Tüm 18 yorumu okumak için tıklayın