Kaymakam Peynircioğlu'nun Kızı Dünyaevine Girdi

Manisa’nın Salihli ilçesi Kaymakamı Ertan Peynircioğlu ve eşi Gülay Peynircioğlu’nun kızları Aslıhan Peynircioğlu ile Gülistan ve Uysal Akce çiftinin oğulları Mutlu Akçe dünyaevine girdi.

16.05.2016 12:59Kaymakam Peynircioğlu'nun Kızı Dünyaevine Girdi
Manisa'nın Salihli ilçesi Kaymakamı Ertan Peynircioğlu ve eşi Gülay Peynircioğlu'nun kızları Aslıhan Peynircioğlu ile Gülistan ve Uysal Akce çiftinin oğulları Mutlu Akçe dünyaevine girdi.

Elf Restaurant Kır Düğün Bahçesinde düzenlenen törene çok sayıda davetli katıldı. Aslıhan ve Mutlu Akce çiftinin nikahını Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda kıyarken, çiftin nikah şahitliğini de Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, Kütahya Valisi Şerif Yılmaz, Iğdır Valisi Davut Haner, Merkez Valisi İsmail Fırat, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, AK Parti Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu, CHP Manisa Milletvekili Mazlum Nurlu, MHP Bursa Milletvekili Kadir Koçdemir, MHP Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan, Meram Kaymakamı Nuh Mehmet Hamurcu, Alaşehir Kaymakamı Osman Bilgin, Yargıtay üyesi Mustafa Özmen ve eski AK Parti Manisa milletvekili Muzaffer Yurttaş yaptı. Nikah akdinin ardından evlilik cüzdanına geline teslim eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi. - MANİSA

Salihli, Manisa, Gülay, Yerel

Kaynak: İHA

15.10.2019 16:41:00