Kayseri'de İşveren Sohbetleri

Kayseri Sanayi Odası(kayso) ve Kariyernet İşbirliğiyle Düzenlenen 'Kayseri'de İşveren Sohbetleri', Bölgede Faaliyet Gösteren Firma Sahipleri ve Üst Düzey Yöneticilerin Katılımıyla Gerçekleştirildi.

Kayseri'de İşveren Sohbetleri
22.06.2007 19:28 | Son Güncelleme: 22.06.2007 19:28

Kayseri Sanayi Odası(KAYSO) ve Kariyernet işbirliğiyle düzenlenen ‘Kayseri'de İşveren Sohbetleri’, bölgede faaliyet gösteren firma sahipleri ve üst düzey yöneticilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Ekonomi dünyasının önde gelen isimlerinden Doç.Dr.Deniz Gökçe'nin de yer aldığı toplantıda ekonomideki yeni trendler ve iş yerindeki verimliliğin rekabette avantaj yaratan özellikleri ele alındı. KAYSO Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantının açılış konuşmalarını yapan KAYSO Başkanı Mustafa Boydak, katılımcılara etkinlik ve ele alınan konulara yönelik bilgiler aktardı. Daha sonra mikrofona gelen Doç. Dr. Deniz Gökçe konuşmasında firmaların rekabetten korkmaması gerektiğini, rekabette avantajın ise iş yerinde verimliliğin artırılması ile sağlanabileceğini söyledi. Kariyernet Türkiye Satış Direktörü Enis Kösem ise başta KOBİ'ler olmak üzere tüm şirketler için doğru insan kaynağı ile çalışmanın önemine değinerek, Kariyer.net'in zamandan tasarruf ve pratiklik anlamında firmalara sunduğu imkanlardan bahsetti.

Toplantıda aynı zamanda Kayseri'nin istihdamla ilgili temel sorunları da tartışıldı ve çözüm önerileri değerlendirildi.

(ATÖ-ATÖ-Y)

22.06.2007 19:20 TSİ

Kaynak: İHA

Etiketler: , Haber
Haberler››Yerel››Kayseri'de İşveren Sohbetleri - Haberler