Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Beşiktaş maçı sonrası gözyaşlarını tutamadı

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, 3-1 kazanılan Beşiktaş maçının ardından tribünde sevinç gözyaşları döktü. Maçın ardından açıklamalarda bulunan Gözbaşı, "Oyuncularımızın hepsi inançlı, bu ligde kalmaya kararlı. Tüm Türkiye bizimle, mucizeyi gerçekleştirmemizi bekliyor" dedi.

06.07.2020 23:51 | Son Güncelleme: 07.07.2020 06:18

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Beşiktaş maçı sonrasında duygusal anlar yaşadı.

3-1 kazandıkları karşılaşmayı tribünden takip eden Gözbaşı, bitiş düdüğünün ardından gözyaşlarına hakim olamadı.

"TÜRKİYE MUCİZEYİ GERÇEKLEŞTİRMEMİZİ BEKLİYOR"

Zorlu maçın ardından açıklamalarda da bulunan Kayserispor Başkanı, " İnananların, pes etmeyenlerin takımı olduğumuz gösterdik. İlk günden beri hep söyledik. En iyi oynayan 3-4 takımdan biriyiz. Oyuncularımızın hepsi inançlı, bu ligde kalmaya kararlı. Tüm Türkiye bizimle, mucizeyi gerçekleştirmemizi bekliyor" ifadelerini kullandı.

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Beşiktaş maçı sonrası gözyaşlarını tutumadı

14. SIRAYA YÜKSELDİ

Süper Lig'de kalma mücadelesi veren Kayserispor, aldığı bu galibiyetle 14. sıraya yükseldi ve bitime 4 hafta kala düşme hattından kurtuldu.

(Not: Görüntü BeIN Sports'tan alınmıştır)

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Beşiktaş maçı sonrası gözyaşlarını tutamadı
Yorumlar (29)
BJK: Büyük takımlara karşı oynadığınız oyunun yarısını her maçta oynasanız zaten bu duruma düşmezsiniz.
GAYSERİ IH IH: Helal demek geliyor içimden ama birde haram yanı var, genellikle küme düşmeye aday takımlara yapılacak kıyaklar o takımdan alınabilecek oyunculara bağlıdır, Mensa hatırına 3 büyüklerden talip olanlar maç kadrolarını ona göre yapıyorlar. Ha birde yorumlara baktımda ya BJK lılarda sevinmiş bu mağlubiyete yada hakikaten Gayseri taraftarı çoğalmış.
DADAŞ: GERCEKTEN TEBRİK EDERİM BAŞKANIM İNANIN BİR BJK VE ERZURUMLU OLARAK LİGDE KALMAINIZI CANI GÖNÜLDEN İSTERİM SÜPER LİGDE GEÇEN SENE ERZURUMSPORA UZATTIGINIZ DOST ELİNİ UNUTMADIK. . TABİKİ KÖSTEEBEKLERİDE UNUTMADIK RİZE, MALATYA SİZEDE SAYGILAR
Haberler››Spor››Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Beşiktaş maçı sonrası gözyaşlarını tutamadı - Spor