Kayserispor, Sabri Sarıoğlu'na Teklifte Bulundu

Kayserispor, Galatasaray'dan ayrılması kesinleşen Sabri Sarıoğlu'nun transferi için Umut Bulut aracılığıyla teklif yaptı.

15.06.2017 10:30 | Son Güncelleme: 15.06.2017 13:33Kayserispor, Sabri Sarıoğlu'na Teklifte Bulundu

, 'ın yeni sezon için kadrosunda düşünmediği Sabri Sarıoğlu'na kaptan Umut Bulut kanalıyla öneride bulundu. Bulut, yönetimin de onayıyla yıllarca birlikte top koşturduğu Sabri'ye Kayserispor'un kapısı sana açık" dediği öğrenildi.

HAKAN BALTA İSTANBUL'DA KALMAK İSTİYOR

Yeni sezon için iç ve dış transferde elindeki listeyi değerlendiren Kayserispor'da, yönetimin bilgisi dahilinde Kayserispor'un geçen sezon Galatasaray'dan ayrılan Umut Bulut, sarı kırmızılı takımın bu sezon kadrosunda düşünmediği Sabri ve Hakan Balta'ya teklif yaptı. Hakan Balta, Galatasaray ile 1 yıllık mukavelesi bulunduğunu ve çocuklarının öğrenimi için İstanbul'dan ayrılmak istemediğini bildirdi.

UMUT, SABRİ'Yİ ARADI: REİS BİZE GEL

Ancak, dün itibarıyla Galatasaray'ın gözden çıkarttığı Sabri'yi telefonla arayan sarı kırmızılı ekibin yeni sezondaki kaptanı Umut Bulut, "Reis, bize gel". Kayserispor'un kapısı sana açık. Futbolcular olarak biz, yönetim, taraftar seni bağrına basar" dedi. Kayserispor'dan gelen bu öneriyi değerlendireceğini belirten Sabri Sarıoğlu, süre istedi.


Sabri Sarıoğlu, Kayserispor, Galatasaray, Umut Bulut, Spor

Kaynak: DHA

HABER YORUMLARI
19.02.2020 10:21:25