Kaza Yapan Sürücünün Vicdan Sorgusu

Antalya'da Bir Motosiklet Sürücüsünün Yaralandığı Kazaya Karışan Otomobil Sürücüsü, Büyük Bir Şok Yaşadı. Yaralı Şahsın Yerde Acı Çekmesine Dayanamayan Otomobil Sürücüsü, "Ona Bir Şey Olursa, Ben Vicdan Azabından Ölürüm" Dedi.

Kaza Yapan Sürücünün Vicdan Sorgusu
10.04.2007 09:12 | Son Güncelleme: 10.04.2007 09:12

Antalya'da bir motosiklet sürücüsünün yaralandığı kazaya karışan otomobil sürücüsü, büyük bir şok yaşadı. Yaralı şahsın yerde acı çekmesine dayanamayan otomobil sürücüsü, "Ona bir şey olursa, ben vicdan azabından ölürüm" dedi.

Ulus Mahallesi, İsmet Paşa Caddesi'nde meydana gelen trafik kazasında, Ahmet Dere yönetimindeki 07 GN 489 plakalı motosiklet, bir anda şerit değiştiren Emre Akay yönetimindeki 07 ZB 377 plakalı otomobile çarptı. Acı içerisinde yerde kalan motosiklet sürücüsü Ahmet Dere'ye ilk müdahaleyi çevrede bulunan vatandaşlar yaptı. Bu sırada otomobilinden inerek büyük bir şok yaşayan sürücü Akay, yaralıya yardım ederek, "Ona bir şey olursa ben de ölürüm" dedi. Çevrede bulunan vatandaşlar tarafından olay yerine çağrılan ambulans ile Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılan Dere'nin vücudunda ezilmeler olduğu ve hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. Olay yerine gelen polis ekipleri soruşturma başlattı.

(SE-KK-KK-Y)

Kaynak: İHA

Etiketler: , Haber
Haberler››Güncel››Kaza Yapan Sürücünün Vicdan Sorgusu - Haberler