Keçiören'deki Karbonmonoksit Zehirlenmesi

Ankara'nın Keçiören ilçesinde, sobadan sızan gazdan zehirlenerek hayatını kaybeden Aydın çifti ile 2 çocuğunun cenazeleri, Nevşehir'in Gülşehir ilçesine bağlı Abuşağı beldesinde toprağa verildi.

03.04.2012 14:26 | Son Güncelleme: 03.04.2012 14:26Keçiören'deki Karbonmonoksit Zehirlenmesi
Ankara'nın ilçesinde, sobadan sızan gazdan zehirlenerek hayatını kaybeden Aydın çifti ile 2 çocuğunun cenazeleri, 'in ilçesine bağlı Abuşağı beldesinde toprağa verildi.

Oturdukları apartman dairesinde, sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek ölen Ahmet Aydın (29), eşi Betül Aydın (26) ile kızları Hira Gül Aydın (1) ve Ece Sıla Aydın'ın (5) cenazeleri, Ankara Adli Tıp Kurumu Morgu'ndan alınarak, cenaze nakil araçlarıyla Nevşehir'in Gülşehir ilçesine bağlı Abuşağı beldesindeki baba evine getirildi. Bu sırada, Ahmet Aydın'ın babası Yunus Aydın ve annesi Akkız Aydın ile yakınları sinir krizi geçirdi.

Buradan Abuşağı beldesindeki Aşağı Camisi'ne götürülen cenazeler, öğle namazının ardından belde mezarlığında toprağa verildi.

Cenazeye, eski Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Muammer Aydın, Gülşehir Kaymakamı Mesut Yakuta ve Belediye Başkanı Mustafa Dursun ile Aydın ailesinin yakınları katıldı.

Aynı olayda yaşamını yitiren ailenin yakını Mehmet Gürgeç'in cenazesi de

(44) Kırşehir'de toprağa verilecek.

- NEVŞEHİR

Yunus Aydın, Gülşehir, Nevşehir, Keçiören, Yerel

Kaynak: AA

7.12.2019 04:53:48