Keçisini Ucuza Satmayan Anne ile Kızına Komşu Dayağı

Adana'da Bir Kadınla Kızı, Keçilerini Ucuza Satmadıkları Gerekçesiyle Komşuları Tarafından Darp Edilerek Hastanelik Oldu.

Keçisini Ucuza Satmayan Anne ile Kızına Komşu Dayağı
05.07.2007 17:49 | Son Güncelleme: 05.07.2007 17:49

Adana'da bir kadınla kızı, keçilerini ucuza satmadıkları gerekçesiyle komşuları tarafından darp edilerek hastanelik oldu.

Edinilen bilgiye göre, merkez Yüreğir ilçesine bağlı Doğankent Beldesi, Gazipaşa Mahallesi'nde yaşayan 52 yaşındaki Necibe Z. ile kızı Ayten Y. (26), komşularının saldırısına uğradı. Tekme ve yumrukla darp edilen anne ile kızı kaldırıldıkları Adana Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Gözlerinin yanısıra vücutlarının değişik bölgelerinden aldıkları darbelerle yaralanan anne ile kızı, tedavileri tamamlandıktan sonra Adana Adliyesi'ne giderek komşuları hakkında Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda

bulundu.

Komşularından şikayetçi olduklarını belirten Necibe Z., "Komşumuz keçimizi satın almak istedi. Değerinin altında para verdikleri için satmadık. Bu yüzden bize karşı tavır aldılar. O gün de ben evlerinin önünden geçerken karı-koca bana saldırdılar. Benim çığlıklarımı kızım duyarak yardımıma gelince ona da dövdüler" dedi.

(MK-AB-MEF-Y)

Kaynak: İHA

Etiketler: , Haber
Haberler››Güncel››Keçisini Ucuza Satmayan Anne ile Kızına Komşu Dayağı - Haberler