Kan donduran görüntü! Kucağına aldığı kediyi yerden yere vuran kişi kamerada

İstanbul Küçükçekmece'de bir sitenin bahçesinde kucağına aldığı kediyi yerden yere vuran şüpheli, ekiplerin başarılı operasyonuyla kısa sürede yakalandı.

29.01.2020 11:48 | Son Güncelleme: 29.01.2020 14:43

'deki bir sitenin bahçesinde kucağına aldığı kediyi sevdikten sonra yere vuran ve tekmeleyen şüpheli yakalanarak gözaltına alındı. Kediyi yere vurma anları ise güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.

Olay, pazartesi günü Küçükçekmece'de bulunan bir sitenin bahçesinde yaşandı. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde Ufuk B.(32) kediyi kucağına alıp bir süre seviyor, ardından kediyi yere vuruyor ve tekmeliyor.

YAKALANARAK GÖZALTINA ALINDI

Görüntülerin ortaya çıkmasının hemen ardından çalışma başlatan Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Ufuk B.'yi dün akşam saatlerinde evinde yakalayarak gözaltına aldı.

SUÇ MAKİNESİ ÇIKTI

Gözaltına alınan Ufuk B.'nin uyuşturucu madde kullanma, hırsızlık ve trafikte güvenliği tehlikeye düşürme suçlarından kaydı olduğu öğrenildi. Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemleri tamamlanan Ufuk B. mala zarar verme suçundan adliyeye sevk edildi.

SERBEST BIRAKILDI

Emniyetteki işlemlerinin ardından "Mala zarar verme" suçundan Küçükçekmece Adliyesi'ne sevk edilen Ufuk B, savcılık ifadesinin ardından idari para cezasıyla serbest kaldı.

Kan donduran görüntü! Kucağına aldığı kediyi yerden yere vuran kişi kamerada

Emniyet Müdürlüğü, Küçükçekmece, 3. Sayfa, Güncel

Kaynak: DHA


HABER YORUMLARI
20.02.2020 01:01:28