13 Ağustos 2018, 08:35

Kenan Doğulu, Eşi Beren Saat'i Arı Sokması Üzerine Konserini Yarıda Bıraktı

Eşi Kenan Doğulu'nun konserini izleyen Beren Saat'i arı soktu. Haberi alan Kenan Doğulu konseri yarıda kesip Beren Saat'i görmeye gitti.

Ayrılık haberlerinin ardından objektiflere sürekli birliktelik pozu veren Beren Saat Kenan Doğulu konserlere de birlikte. Kenan Doğulu 'Vay Be' albümü ile konserlerine son gaz devam ederken eşi Beren Saat de yanından bir an olsun ayrılmıyor.

KONSER SIRASINDA ARI SOKTU

Önceki gece Bodrum'da sahne alan Kenan Doğulu sevenlerini şarkılarıyla coşturduğu sırada eşini izlemeye giden Beren Saat'i arı soktu. Kenan Doğulu'ya haber biraz geç verildiği için konserine devam etti.

ÖNLEM İÇİN HASTANEYE GÖTÜRÜLDÜ

Kenan Doğulu haberi duyar duymaz konsere kısa bir ara vererek eşi Beren Saat'i görmeye gitti. Beren Saat, gece 02:30 sıralarında önlem için hastaneye götürüldü. (Posta)

13 Ağustos 2018 Pazartesi 08:35YORUMLAR (80)
KEMAL CAN: Acile kaldirsalarmis ne olmuş arı sokmuşsa gebersede bari deyse o insanları öyle birakmaya
MADE IN TURKIYE: Bunları biz adam ettik suç millette bizde. yoksa kim takar bunları normal vatandaştan ne farkı vardı para para para kim verdi biz, o yüzden haberlerini duymak görmek çok normal. eşeğe haddinden fazla değer verirsen kendini yarış atı sanır.
SS: Keşke yılan sokaydı Allahın terörist sevicisi seni
SEVGİ CİHAN: Tarlalarda calisan kadinlari da Ari sokar,kene yapisir, diken batar ama masallah 10 tanede cocuk dogururlar kocalri kalkip kahveden gelmez... abartmislar biraz konseri yarida birakmak icin bahane lazimmisti.
WWWW: Turkiyede daha önemli meseleler var iken cokta önemli degil arı sokmuş konser iptal.olmuş
Tüm 80 yorumu okumak için tıklayın