Kenan İmirzalıoğlu: Gülsüm'ü düşünürken kendimi ona dua ederken buldum

ATV'de yayınlanan "Kim Milyoner Olma İster" yarışmasıyla Türk halkının gönlünde taht kuran Ümmü Gülsüm Genç ile ilgili konuşan programın sunucusu Kenan imirzalıoğlu, "Gülsüm'ü düşünürken kendimi ona dua ederken buldum. O yürek olduğu sürece hiçbir engel tanımıyorsunuz" dedi.

14.01.2020 16:51 | Son Güncelleme: 15.01.2020 09:26

ATV ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen ve sunuculuğunu oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun üstlendiği Kim Milyoner Olmak İster'in son bölümünden bir ilk yaşandı. Konuşma yetisini kaybeden bir yarışmacı için format değiştirildi ve sorular yazı tahtası üzerinden cevaplandı. Hayata karşı duruşuyla ekran başındakileri kendine hayran bırakan Ümmü Gülsüm, yarışmadan 125 bin TL ödül kazanarak ayrıldı.

"ONUN İÇİN DUA ETTİM"

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti, dün akşam Sıla Gençoğlu ve Hazer Amani çiftinin düğününde görüntülendi.

İmirzalıoğlu, "Kim Milyonler Olmak İster" yarışmasında gösterdiği başarılı performansla dikkat çeken Ümmü Gülsüm ile ilgili yaptığı açıklamada, "Gülsüm ile 2 saat baş başa vakit geçirdik ve çok etkilendim. O kadar güzel ve tertemiz kalmış bir insan ki, insan kendini sorguluyor. Gülsüm'ü düşünürken kendimi ona dua ederken buldum. O yürek olduğu sürece hiçbir engel tanımıyorsunuz. Onu yetiştiren herkesi emeğine sağlık" ifadelerini kullandı.

Kenan İmirzalıoğlu: Gülsüm’ü düşünürken kendimi ona dua ederken buldum
Yorumlar (24)
ALTUG: Temiz insanlar herkesi cok etkiliyor. . . namus iffet edep insana inanilmaz bir guzellik katiyor; etikilenmemek imkansiz. . Kenan da ozunde cok duzgun bir kisilik olmasa o guzelligi goremezdi. . Gezizekali igrenc kalpli insanlar kendini herkesten daha temiz ve iyi goren o basitler bu kizcagzin ozruyle bile dalga geciyorlar, . . . yaziklar olsun . . . Turkiye ayakta duruyorsa suriye olmuyorsa bu guzel temiz kalpli insanlarin yuzu suyu hurmetine
ESKİ HÜKÜMLÜ ABDÜRREZAK DAYI: Namus iffet senden mi soruluyor? Ben namusum için 22 sene mapusta yattım gardaş.
1 1
SİVASLI İBOCAN: Allah duyan ama konuşamayan, hanım kızımıza konuşma dönemlerini kısa zamanda nasip etsin. . Kendimizi onunyerine koyup düşünelim, ne yaptı, sen olsaydın ne yapardın. . ? Allahım gülen yüzüne ağzından çıkacağı sesleri derefaket eyle. . .