"Kendi yatağımda aldatıldım" diyen Merve Bayraktar, Ufuk Bayraktar'ın başka kadınlarla konuşmalarını ifşa etti

Merve Bayraktar, oyuncu eşi Ufuk Bayraktar tarafından aldatıldığını ileri sürerek ihanet mesajlarını ifşa etti. Kendi evinde kendi yatağında aldatıldığını söyleyen Merve Bayraktar, dava açmaya hazırlanıyor.

30.06.2020 09:22 | Son Güncelleme: 30.06.2020 10:38

Geçtiğimiz günlerde eşiyle olan fotoğrafını "Senden başkası gönlüme girerse, neyse imkansızı konuşmuyoruz" notuyla paylaşarak takipçilerin tam not alan oyuncu Ufuk Bayraktar'ın eşi Merve Bayraktar'ı aldattığı ileri sürüldü. Aldatıldığını düşünen Bayraktar, Ufuk Bayraktar'ın bir kadınla olan konuşmalarını paylaştı.

İHANET MESAJLARINI İFŞA ETTİ

Ezel dizisinde "Ramiz Dayı" karakterinin gençliğini canlandıran Ufuk Bayraktar sosyal medya konuşmaları ile gündem oldu. Merve Bayraktar eşinin kendisini genç bir kızla aldattığını ve mahkemeye vereceğini söyledi. Eşinin kendi evinde kendi yatağında genç bir kızla aldattığını ve mesajlarını gördüğünü söyleyen Merve Bayraktar bu paylaşımları Ufuk Bayraktar'ın Twitter hesabı üzerinden yaptı. Merve Bayraktar, ihanet mesajlarının ardından eşinin kendisinden af dilediği mesajları da paylaştı.

'Kendi yatağımda aldatıldım' diyen Merve Bayraktar, Ufuk Bayraktar'ın başka kadınlarla olan konuşmalarını ifşa etti

Merve Bayraktar daha sonra da eşiyle özel konuşmalarını yakaladığı sosyal medya kullanıcısının hesabını Twitter'dan paylaşarak tepki gösterdi.

EŞİYLE AŞK DOLU PAYLAŞIM YAPMIŞTI

Ufuk Bayraktar geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından eşi Merve Bayraktar ile olan fotoğrafını paylaşarak "Senden başkası gönlüme girerse, neyse imkansızı konuşmuyoruz" demişti.

'Kendi yatağımda aldatıldım' diyen Merve Bayraktar, Ufuk Bayraktar'ın başka kadınlarla konuşmalarını ifşa etti
'Kendi yatağımda aldatıldım' diyen Merve Bayraktar, Ufuk Bayraktar'ın başka kadınlarla olan konuşmalarını ifşa etti
'Kendi yatağımda aldatıldım' diyen Merve Bayraktar, Ufuk Bayraktar'ın başka kadınlarla olan konuşmalarını ifşa etti
’Kendi yatağımda aldatıldım’ diyen Merve Bayraktar, Ufuk Bayraktar’ın başka kadınlarla konuşmalarını ifşa etti
Yorumlar (40)
ÇAPKIN KIZ ASLI: YA NEDİR BU BİZİM ERKEK MİLLETİNDEN ÇEKTİĞİMİZ SADIK OLSAK ONLAR BİZE ACIMAZ YİNE ALDATIRLAR BİDE ARKADAŞLARINA ÖVÜNE ÖVÜNE ANLATIRLAR. BİZ ALDATSAK NAMUS DER ÇEKER VURURLAR. BEN ARTIK KIZLAR İLE TAKILIYORUM BİRBİRİMİZİ ŞOK DAHA İYİ ANLIYORUZ MUTLU SEVİYELİ BİR İLİŞKİM VAR HUZURU BULDUM.
GİGA: Ya bi git Allah için. Şu genellemeyi de bırak.
0 2
MERAKLI: Kız arkadaşın sana çeyrek altınmı takıyor, ne takıyor sana seni mutlu yapmak için?
1 3
Haberler››Magazin››'Kendi yatağımda aldatıldım' diyen Merve Bayraktar, Ufuk Bayraktar'ın başka kadınlarla konuşmalarını ifşa etti - Magazin