19.02.2018 15:00

Kent'ten Yeni Albüm

Kent

Della Miles ve İlhan Şeşen’li Ses Getirecek Kent'in Yeni Albümü; Geceyi Kaçırma"2000'lerin başında biraraya gelen ikili Abdullah Bülbül ve Seçkin Ara, ilk olarak kampüs konserleriyle üniversite öğrencilerinin beğenisini kazandı. Şimdilerde "Geceyi Kaçırma" adlı yeni EP'lerini tamamlamanın heyecanını yaşayan topluluk, pop ve rock çatısı altında modern şehrin insanlarına odaklanan yeni hikayeler anlatıyor. EP'de usta müzisyen İlhan Şeşen imzalı iki şarkı yer alıyor. Caz sanatçısı Della Miles destekli düet parçası Yalan da mutlaka dinlemeniz gereken şarkılar arasında..."

iTunes Editör Yorumu

2002 yılında Abdullah Bülbül ve Seçkin Ara tarafından kurulan KENT grubu yepyeni albümü "Geceyi Kaçırma" ile sıkı bir geri dönüşe hazırlanıyor. Arpej Yapım etiketi ile müzikseverlerle buluşan albümde 6 parça bulunuyor.

Michael Jackson ve Whitney Houston 'ın Vokalistinden Düet

Kent, "Geceyi Kaçırma" albümünün ilk klibini uzun yıllar Michael Jackson ve Whitney Houston başta olmak üzere birçok sanatçının vokalistliğini yapan Della Miles ile birlikte düet yaptıkları "Yalan" isimli parçalarına çektiler. Albüme adını veren "Geceyi Kaçırma" ve "Hiç Sanmam" şarkılarının söz ve müziği ise İlhan Şeşen'e ait.
Kaynak: Pembenar
Whitney Houston , Michael Jackson , Abdullah Bülbül , İlhan Şeşen , Kadın

Son Dakika Haberleri