Kérastase'ın, Couture Styling Serisini Tanıttığı Partiye Ünlü Yağdı

Kérastase, marka kuruluşunun ellinci yıldönümü arifesinde Kate Moss imzalı "Couture Styling" saç şekillendirici serisini Türkiye'ye tanıttı.

27.09.2013 11:51 | Son Güncelleme: 27.09.2013 11:51Kérastase'ın, Couture Styling Serisini Tanıttığı Partiye Ünlü Yağdı
Sofa Hotel'de, Tanem Sivar ve Didem Soydan ev sahipliğinde düzenlenen partiye Berrak Tüzünataç, Esin Moralıoğlu, Mehmet Turgut, Nihan Buruk, Ezra Çetin, Oben Budak, Deniz Marşan, Emre Karayel, Melisa Çakarlar, Merve Güleç, Hakan Akkaya, Ceylan Atınç ve Öner Evez gibi iş, sanat ve cemiyet hayatının önemli isimleri katıldı.

1964'tenbu yana kadınların güzellik ihtiyaçlarını ön görerek, saçı kökten uca güzelleştirebileceğini kanıtlayan Kérastase "Couture Styling" serisi ile saç tasarım dünyasında yeni bir çağ başlattı.

Yeni stil ikonu Kate Moss ile birlikte saç şekillendirmede lüks ve hazzı bir araya getiren "Couture Styling" serisi Nişantaşı Sofa Hotel'de yer alan The HallArts'ta tanıtıldı. Tanem Sivar, Didem Soydan ev sahipliğinde muhteşem bir organizasyona imza atan Kérastase iş, sanat ve cemiyet hayatının önemli isimlerini bir araya getirdi. Berrak Tüzünataç, Esin Moralıoğlu, Mehmet Turgut, Nihan Buruk, Ezra Çetin, Oben Budak, Melisa Çakarlar, Merve Güleç, Öner Evez, Emre Karayel, Sibel Arna, Onur Baştürk, gibi önemli isimlerin katıldığı partide Bengi Ünsal (DearHead) performans sergiledi. Sabahın ilk ışıklarına kadar süren ve Fashion Week öncesi ortamı ısıtan organizasyon ile Kérastase, saç modasında yeni bir dönem başlattığının sinyallerini verdi.

Tanem Sivar, Kate Moss, Nişantaşı, Türkiye, Güncel

Kaynak: Bültenler

26.01.2020 20:55:33