Kerem Alışık'ın duygusal anları

Kerem Alışık, "Çocukları görünce büyüyerek çocukluk ettiğimizi anladım. Keşke çocuk olsak yeniden... Sadece düştüğümüz için içimiz acısa ve çok koştuğumuz için çarpsa kalbimiz... Çok paramız olsaydı çocukluk satın alırdık.

08.10.2019 14:31 | Son Güncelleme: 08.10.2019 14:31Kerem Alışık'ın duygusal anları
Kerem Alışık, "Çocukları görünce büyüyerek çocukluk ettiğimizi anladım. Keşke çocuk olsak yeniden… Sadece düştüğümüz için içimiz acısa ve çok koştuğumuz için çarpsa kalbimiz… Çok paramız olsaydı çocukluk satın alırdık. Büyüklük başkalarında kalsın. Bugün bu yavrular bana huzur, mutluluk ve inanılmaz bir heyecan kattı. Belediye Başkanı Fethi Yaşar'a teşekkür ederiz ve tabii Sadri Alışık'a da " dedi…

16 derslikli, 250 öğrencili Sadri Alışık Anaokulu ve Gündüz Bakımevi'ni ziyaret eden Kerem Alışık, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ile birlikte derslikleri gezdi…Çocukların sevinç çığlıkları arasında bol bol hatıra fotoğrafı çektiren Kerem Alışık, "Turist Ömer" selamı veren çocuklarla sohbet etti ve miniklerin kendisi için hazırladığı resimleri görünce duygu dolu anlar yaşadı.


Kerem Alışık, Fethi Yaşar, Yenimahalle, Magazin

Kaynak: Hürriyet

HABER YORUMLARI
13.12.2019 11:30:00