19 Mart 2017, 11:17

Kerimcan Durmaz'ın Ehliyetsiz Olduğu Ortaya Çıktı

Sosyal medya paylaşımlarında sık sık araba kullanırken görüntüsünü paylaşan Kerimcan Durmaz'ın ehliyetininin olmadığı, şu ana kadar trafik kontrolüne yakalanmadığı öğrenildi.

Sosyal medyada ünlendikten sonra gece kulüplerinin vazgeçilmez ismi haline gelen Kerimcan Durmaz ile ilgili çarpıcı bir gerçek ortaya çıktı.  Habertürk'ün haberine göre otomobiliyle hız yaparken çektiği videoları takipçileriyle paylaşan Durmaz'ın ehliyetsiz araç kullanarak, insanların hayatını tehlikeye attığı ortaya çıktı.

HİÇ YAKALANMADI

İstanbul trafiğinde defalarca otomobil kullanan, otobanda hız denemeleri yapan Durmaz'ın ehliyetinin olmadığı öğrenildi. Bugüne kadar ehliyet başvurusu yapmayan Durmaz şans eseri hiç trafik kontrolüne yakalanmadı.

SÜRÜCÜ KOLTUĞUNDA OTURMUYOR

Sosyal medyada araba kullanırken paylaşım yapan Kerimcan Durmaz, objektifler karşısında genelde sürücü koltuğunda olmuyor. Fenomen isim daha önce futbolcu  Sabri Sarıoğlu'nun eşi olan yakın arkadaşı Yağmur Sarıoğlu'nun milyonluk  Lamborghini'siye görüntülenmişti.


ARABA VİDEOSUYLA FENOMEN OLMUŞTU

Kerimcan Durmaz, katıldığı bir programda kendisini fenomen eden paylaşımın, araba kullanırkenki 'öldür onu' repliğini söylediği video olduğunu söylemişti.

(Kaynak: HT MAGAZİN /  Tarkan ABDULLAHOĞLU)

19 Mart 2017 Pazar 11:17YORUMLAR