Kerimcan Durmaz'ın Mafyaya "Kulağını Çeker Misiniz" Diye Şikayet Ettiği Arto, Çılgına Döndü

Ünlü DJ Kerimcan Durmaz'ın mafyaya 'Kulağını çeker misiniz' dediği iddia edilen Arto, sosyal medya hesabından zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

19.07.2018 10:34 | Son Güncelleme: 19.07.2018 12:15

Sosyal medya hesabından Sarallar grubunun bir üyesine kendisine hakaret eden kişiyi şikayet eden ünlü DJ Kerimcan Durmaz, Sarallar Grubuna yönelik operasyonda ifade verdi. Kerimcan Durmaz, sosyal medyada kendisine hakaret eden bir kişiyi Sarallar grubunun bir üyesine şikayet ederek 'Kulağını çeker misiniz' demiş ancak bu kişi, isteğini yerine getirmemişti.

SİNİR KÜPÜNE DÖNDÜ

Kerimcan Durmaz'ın şikayet ettiği kişinin şarkıcı Arto olarak tanınan şarkıcı Harutyan Dalga olduğu ortaya çıkması üzerine, Arto sosyal medya hesabından Kerimcan Durmaz için ağır ifadeler kullandı.

Kerimcan Durmaz'ın Mafyaya 'Kulağını çeker misiniz' Diye Şikayet Ettiği Arto, Sinir Küpüne Döndü

"ADALETE HESABINI ÖDEYECEKSİN"

Arto Kerimcan Durmaz'ı hedef alan paylaşımında şunları söyledi; "Sen nasıl kuduz, azmış, iğrenç, müptezel bir köpekmişsin dicem ama hayvanlara hakaret etmiş olacağım. Amerika'dayım, dönünce tabi hesabını ödeyeceksin adalete"

Kerimcan Durmaz'ın Mafyaya 'Kulağını çeker misiniz' Diye Şikayet Ettiği Arto, Sinir Küpüne Döndü
Kerimcan Durmaz'ın Mafyaya 'Kulağını çeker misiniz' Diye Şikayet Ettiği Arto, Sinir Küpüne Döndü
Kerimcan Durmaz’ın Mafyaya ’Kulağını Çeker Misiniz’ Diye Şikayet Ettiği Arto, Çılgına Döndü
Yorumlar (26)
ENESSON: Aslında mafya olgusunu besleyen doğum günü hediyesi şu bu altında haraç veren sizin bu kendini celebrity sana sosyal medya fenomenleri. Malesef kamera önünde sıklıkla gördüğümüz çoğu tip bi şekilde mafyanın kucağında
HÜSEYİN KAYA: mehmet ali erbil çözer işi bu eski dallamaları iyi tanır
HARBİ ADAM: Kerimcanda mafya kuşum aydını aramış iyimi
Haberler››Magazin››Kerimcan Durmaz'ın Mafyaya 'Kulağını Çeker Misiniz' Diye Şikayet Ettiği Arto, Çılgına Döndü - Magazin