"Virüse karşı çare ormana gitmek" dedikten sonra ormanda feci şekilde can verdi

Bilecik'te kestiği tomruğun altında kalan 60 yaşındaki adam feci şekilde can verdi. Yaşlı adamın "Virüse yakalanmamanın çaresi ormana çıkmak" notuyla paylaştığı son fotoğrafı ise yürekleri burktu.

21.05.2020 15:41 | Son Güncelleme: 21.05.2020 21:45
Yorumlar (51)
HZA: AHAHAHAHAHAHAH
FATİH: ALLAH rahmet eylesin Mekanı cennet olsun ölümden kaçış yok
AYLA DEMİR: Allah rahmet eylesin mekânı cennet olsun inşallah Rabbim yakınlar
BUNYAMİN: Allahtan geldik,allaha donecegiz
YORUM: 60 yaşındaki adam feci şekilde can verdi. Yaşlı adamın. . . normal vatandaşta 60 yaş neden yaşlı oluyor da , zengin kesiminde olmuyor. . . anlamsız. . . sınıf farkının en basit örneğidir.
HATİCE ÇAKAR: Çok haklısınız. O zaman yönetimdeki herkes mezardan yönetiyor ülkeyi
0 0
HAKİM: ÖLÜMÜN BAHANESİ ÇOK...DEĞİL ORMANA GİTMEK UZAYA ÇIKSAN KAÇAMAZSIN ZAMANIN GELDİMİ 1 SANİYE ŞAŞMAZ FAZLA KASMA ÖLMEYECEM DİYE SENİ BEKLEYEN BİR PAMUK VAR BİLESİN.
ECEL: Nereye gidersen git geli seni bulacagim amca. Olumden kacis yok
ADALET: Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah
HADSİZ: oruçta yok tabi. . . güzel çok güzel. . .
123: Kafadan günah işliyorsun... 12 nisan da kim oruç tuttu veya ramazan mi vardı. Ha bi de oruç değilse sana ne. İnsanlar oruç tutmak zorunda değil. Senin gibi hadsiz mahluklar yüzünden dünya hiç güzel olmuyor... nasıl bir iftira ile günaha da girmen de ayrı bir mesele...
0 3
HADLİ: Sen nerden biliyorsun oruç olmadığını ? vebal alıyorsun. . 12 nisan paylaşım direk oraya bakacaınıza tarihede bakaydınız. . .
0 0
HASDİZ: Tutmak zorunda mı?
0 2
GERÇEKTEN HADSİZSİN: Adam 12 Nisan da paylaşmış, o zaman Ramazan ayı mıydı ??
VİROLOG....: Koronanın tek çaresi isoledir....
SORGUCU: Bazılarımız çalışmak zorunda işte.
YAKICI: Koronodan ölmemiş sonuçta. Allah rahmet eylesin.
MEHMET: Kader
GERCEKCİYE CEVAP: Aynen salgın vurur ve geçer tarih boyunca böyle olmuştur cagdışı önlemlerle değil alternatif modern tıbla çözûm olur örnek aşı veya ilaç yoksa eve kapatıp maske gibi Akcigerleri zamanla yok eden mesafe gibi farklılıklarla ceza gibi anlamsız yollarla degil
BAY DOĞRUYA CEVAP: Buyur bütün caddeler sokaklar senin gez, toz coronayı kap ama sakın kimselerde bulaştırma umrumuzda olmaz..
2 0
AKİN: O kadar güveniyorsan takma maske iki market gez al virusu
1 0
MAHO DAYI: Ne saçmalıyorsun?
1 0
ALİ: Kaibi ancak Allah bilir. Ancak insanların çoğu buna inanmazlar..
GERÇEKÇİ: gerçekten hiç bir önlem alınmasa idi acaba nasıl olurdu bence sonuç aynı olurdu bu yasaklar hepsi boştur
DELİ DUMRUL: Önlem alınmasaydı sonuç İngiltere gibi olurdu. Bunu sormaya bile gerek yok.
0 0
OKAY: ağaçları katledip yerine ağaç dikmeyenlerin sonu budur. Allah razı olmaz.
ALC: Ne güzel kafan var
0 1
BENDE TAKKE YOK, MASKE DE: La bunca yil yasadim, neredeyse yolun sonuna geldim 2 seyi daha yeni ögrendim, demek ki ögrenmenin yasi yokmus: 1-Maske vücuda mikrop girmesini önlüyor. . . 2-Takke kafaya bazi ilkelerin girmesini.
BAY DOĞRUYA CEVAP: Fötr yada silindir şapka neyine yetmiyor, beyne bol bol laiklik ve çağdaşlık pompalar..??????
3 3
EL TOMRUK: Tomruk geliyorum demez ki laaaaa. .
MECZUBA: Aynen katılıyorum maskenin faydadan çok zararı oldunu yeni yeni sorgulamaya başladılar hoş onuda kullanamıyorlar burnunu siliyor yine takıyor @Akcigerleri zamanla tamamen bitiriyor billim kurulu hergün bir yasak ve felaket tellalıgıyla insanları yıkıyor
ACİZ KUL: Rabbim herkese bir ölüm bahanesi hazirladi. Tedbir bizden taktir Allahin. Eger kulum zamanin doldu diyorsa. Bizlere Islamiyeti kabul etmis ise. Inna lillahi ve inna ileyhi raciun demek düser. Islamiyeti kabul etmemis ise kalbi nekadar iyi olursa olsun. Topragi bol olsun der geceriz. Rabbim Azraile hosgeldin diyebilenlerden eylesin InsaAllah. Vefaat eden Abimiz icin Allahdan rahmet diliyorum. Geride kalanlara Allah sabir versin insaAllah.
KUŞ BEYİNLİLER: Allah önce sana Hidayet etsin esas cahil sizin gibiler bilmiyorsan görende gel sonra yorum yap
3 1
UFAK AT DA CİVCİVLER YESİN: He yaw he he heeee. . . Azrail bir iftar vakti kapini calarsa ''hosgeldin'' deyiverirsin sen de, n''ooolcak canim, alti üstü bir ölüm dersin, ohhhh en sonunda yaradanima kavusuyorum dersin. . . Hadi sana iyi yolculuklar.
5 0
YUSUF İSLAM: Yüce Allah yalnızca müslümanların mı yaratıcısıdır? Yoksa kainattaki tüm beşerin, malın ve mahlukatın mı sahibidir? Ölen kişinin defteri kapanmıştır, senin duana ihtiyacı yok, arapça belki de anlamını dahi bilmediğin bir kaç cümle söylemenin hiç bir tılsımı yok. Cahilliğinizin farkına varmanız duasıyla, selam olsun size.
5 3
GÜVEN CİNAR: la Adam 60 yasinda, ne demek yasli Adam.
NE CAYİLLER VAR YAAAA: Gözü yasli, niye anlamadin ki. Tomruk düstügünde basinc nedeniyle gözyasi bezleri icindekini tutamamis ve salivermis. . . Dogal olarak gözlerden yas geldigi icin ''yasli'' denmis. . .
0 0
DELİ DUMRUL: Allah rahmet eylesin. Demek ki ömrü orada ve o anda bitmiş. Her kulun ecel zamanı bellidir. Ne ileri atılır ne geri alınız. Ancak dikkatinizi çekerim. Ormana virüsten kaçmak için değil işi için gitmiş. Belki de yasal yoldan ağaç kesme görevi vardı. Çünkü kaçak olsa ''sezon başladı'' diye açıktan paylaşım yapmazdı.
MECZUP: akıl veren akıllılar maske takmadan önce yolda yürümeyi öğrenin kaldırımlarda merdivenlerde daima sağdan yürünür kaldırım olmayan yollarda yürürkende karşıdan gelen arcı görebilmek için yolun sol tarafından yürünür ben bunu 50 sene önce ilkokulda öğrendim siz daha öğrenemediniz ya kafanız kalın yada sizi okutan öğretmenlerinizde iş yok
VB.: turistik yerse bahsettiğin ingilizdir belki orada trafik bize göre ters onlara göre düzdür kktc de trafik tersdir bize göre vb. yok bizimkilerden bahsediyorsan haklısın bizimkiler nasıl karıştırıyor anlamıyorum bende. yaya ehliyeti çıksın hata yapa puanı düşsün. saçma işlere saçma çözüm bulunur ne diyeyim başka.
0 2
NAPOLYON BONAPART: ''Akilsiz basin cezasini gövde ceker. . . '' diye bosuna demedim ben.
SALİM: Coronadan kacti tomruga takildi.. vakit saat dolmus.
CEMAL: Hala maske takıyom virüs bana bulaşmıcak diyenler var bu ecel varya evde otururken bi anda korono kaparsın sonra doktora valla billa evdeydim maskeyi hiç çıkarmadım desende çaresi yok görüyonuz her koronoya yakalananda ölmüyor iyileşenlerin sayısıda çok ecel gelecekse her türlü gelir merak etmeyin lakin tedbiri elden bırakmayın sokaklarda görüyom maske takmayı bilmeyen eceline susamışlar var
KEŞKE EVDE KALSAYDIN: insan ne yaptıgını ne yediğini göstermek için ne yapacagını şaşırmış laf olsun torba dolsun misali yinede allah rahmet eylesin.
ADINIZ SOYADINIZ: Ah şu her eylemi fesat ve olumsuz sebeplere bağlayan tipler yok mu..
REİS: Yokluğumuzda çöplüklere dadananlar olmuş yine. Sen kimsin de kimin nereye niçin gittiğini biliyorsun? Sui-zanınızla yakarız buraları
2 1
BEHCET: ecelden kaçılmaz Allah rahmet etsin
DAVUT MEMİŞ: Başınız sağolsun nezaman kaldıracaksınız
4 3
SERHAT: Çok üzücü bir durum Allah rahmet eylesin
VATANDAS: Allah Rahmet Eylesin. Ormanin sahibi kendisimiymis , Devlet miymis ? Duzgun devleti olan ulkelerde cezalari agirdir..Her agacin kayitli numaralari vardir..
NEVA: Orman köylülerinin belli bir kesebildigini saniyordum.
0 1