Haber, Son Dakika, Haberler

Kırklareli'nde "Vefa Sosyal Destek Grubu" toplantısı açık havada yapıldı

Kırklareli'nin Demirköy ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olanların ihtiyaçlarının karşılanması için oluşturulan "Vefa Sosyal Destek Grubu" toplantısı, açık havada gerçekleştirildi.

23.03.2020 16:14 | Son Güncelleme: 23.03.2020 16:32
Kırklareli'nde
Kırklareli 'nin Demirköy ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olanların ihtiyaçlarının karşılanması için oluşturulan "Vefa Sosyal Destek Grubu" toplantısı, açık havada gerçekleştirildi.
Demirköy Kaymakamı Cafer Ekinci başkanlığında Atatürk İlkokulu bahçesinde gerçekleştirilen toplantıda, "Vefa Sosyal Destek Grubu"nun çalışmaları değerlendirildi.
Ekinci, yaptığı açıklamada, koronavirüs tedbirleri kapsamında toplantılarını açık havada yaptıklarını söyledi.
Vatandaşları, evlerinden çıkmamaları konusunda uyaran Ekinci, 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olanların ihtiyaçlarının ekipler tarafından karşılanacağını ifade etti.
Toplantıya İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Kartal, İlçe Emniyet Amiri Uğur Yıldız, İlçe Milli Eğitim Müdürü Oğuz Ak ve Vefa Sosyal Destek Grubu üyesi birim amirleri ile köy ve mahalle muhtarları katıldı.

Kaynak: AA

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Haberler ›› Güncel ››Kırklareli'nde 'Vefa Sosyal Destek Grubu' toplantısı açık havada yapıldı - Haberler