Kırmızı cüretkar bikinisiyle poz veren Duygu Özaslan sosyal medyada gündem oldu

Çektiği makyaj videolarıyla adından söz ettiren fenomen Duygu Özaslan, Instagram hesabından kırmızı bikinili pozlarını paylaştı. Evinin banyosunda cüretkar bikinisiyle video çeken Özaslan, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

30.06.2020 08:10 | Son Güncelleme: 30.06.2020 12:50

Yıllardır YouTube kanalı için çektiği makyaj videolarıyla tanınan ve adı bir dönem Kerem Bürsin gibi ünlü isimlerle anılan Duygu Özaslan, bikinili paylaşımlarıyla gündem oldu.

CÜRETKAR POZU DİKKAT ÇEKTİ

Geçtiğimiz aylarda Şişli'de kirası 15 bin lira olan lüks rezidans taşınan Duygu Özaslan, evinden paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Salgın nedeniyle uzun süredir evinde karantinada olan ve süreçte aldığı kilolarıyla dikkat çeken fenomen, dün kırmızı bikinisiyle banyoda poz verdi. Özaslan'ın kalçasını çıkartarak verdiği pozu ise kısa sürede sosyal medyada en çok paylaşılan görsellerden biri oldu.

İşte Duygu Özaslan'ın o pozu:

Kırmızı cüretkar bikinisiyle poz veren Duygu Özaslan, gündem oldu
Kırmızı cüretkar bikinisiyle poz veren Duygu Özaslan, gündem oldu
Kırmızı cüretkar bikinisiyle poz veren Duygu Özaslan sosyal medyada gündem oldu
Yorumlar (51)
HELAL OLSUN: sizin gibi aptal zihniyetleri dinlemeyip istediği her şeyi özgürce yapan ruhlara
HELİN: bu yorumları okudukça ne kadar gelişmemiş bir toplum olduğumuzu çok daha iyi anlıyorum. isteyen istediğini yapar, bu kadar basit. ahlaksızlık diyorsunuz; onun ahlaksızlığı sadece onu ilgilendirir. ayrıca ahlaksızlıkla uzaktan yakından alakası yok. . . cidden anlam veremiyorum yorumlarınıza. saygı da duymuyorum açıkcası saygı duyulabilecek düşünceler de değil.
NURETTİN: çok güzel bir bayan instgramı var mi? ekliyeyim
Haberler››Cinsellik››Kırmızı cüretkar bikinisiyle poz veren Duygu Özaslan sosyal medyada gündem oldu - Haberler