Kırşehir: Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi

Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi Takımlarından Yeni Kırşehirspor'da Basın Sözcüsü Hayri Aslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Yüksel Gültekin ile Nuri Bahçeci İstifa Etti.

07.10.2006 17:24 | Son Güncelleme: 07.10.2006 17:24Kırşehir: Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi
Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi takımlarından Yeni Kırşehirspor'da Basın Sözcüsü Hayri Aslan ve yönetim kurulu üyeleri Yüksel Gültekin ile Nuri Bahçeci istifa etti.

Basın Sözcüsü Hayri Aslan, sağlık sorunları nedeniyle istifa ettiğini açıklarken, Yüksel Gültekin ve Nuri Bahçeci ise istifa gerekçeleri olarak işlerinin yoğunluğu nedeniyle kulübe çok fazla vakit ayıramamak olarak gösterdi. İşadamı Nuri Bahçeci, istifasıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Kırşehirspor'un başarısı için bugüne kadar her türlü fedakarlığı yaptık. Bundan sonrada bu fedakarlıkları yapmaya hazırız. İşlerimizin yoğunluğuna rağmen ilimiz için önemi büyük olan Kırşehirsporumuza sahip çıkmak adına kendi işlerimizi bir kenara bıraktık ve takımın iyi yerlere gelmesi için mücadele ettik. Kendi iş sezonumuzun açılması nedeniyle kulube çok fazla vakit ayıramayacağımız için istifa kararı aldık. İstifa etmemizin bu takıma sahip çıkmayacağımız anlamına gelmez. Bundan sonra da Kırşehirspor'a gerekli desteği vereceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın" diye konuştu.


Kaynak: İHA

19.02.2020 03:08:51