Kısa Film Yarışması'nda Ödüller Sahiplerini Buldu!

"Kamera Elinde Geleceğin Cebinde" Kısa Film Yarışması'nın sonuçları Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi kapsamında yapılan ödül töreninde açıklandı.

16.11.2017 17:10 | Son Güncelleme: 16.11.2017 17:10Kısa Film Yarışması'nda Ödüller Sahiplerini Buldu!

"Küçük birikimler, büyük mucizeler yaratır!" sloganıyla Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen "Kamera Elinde Geleceğin Cebinde" yarışmasında ödüller sahiplerini buldu. Ödül töreninde ilk 3'e girmeyi başaran yarışmacılara TSPB Başkanı İlhami Koç ve TSPB Başkan Vekili Dr. Berra Doğaner ile TSPB Yönetim Kurulu Üyesi Gülsevin Çipli ödüllerini takdim etti.

Türkiye'nin her bölgesinden toplam 135 filmin katıldığı yarışmanın başvuruları, TSPB Başkan Vekili Dr. M. Berra Doğaner, Borsa İstanbul A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Murat Çetinkaya, TSPB Finansal Eğitim Çalışma Komitesi Başkanı Attila Köksal, Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Alp Birol, BirGün Gazetesi Yazarı ve Sinema Eleştirmeni Cüneyt Cebenoyan, Sinema Yazarı ve Editörü Selin Gürel ve Hürriyet Gazetesi Sinema ve Spor Yazarı Uğur Vardan'dan oluşan jüri tarafından değerlendirdi.


Türkiye, Güncel

Kaynak: Bültenler

8.12.2019 13:00:45