Kıvanç Tatlıtuğ, 800 bin TL'lik Ferrari'si İle Görüntülendi

Ekranların aranan yüzü Kıvanç Tatlıtuğ, 800 bin TL'lik Ferrari marka yeni otomobiliyle görüntülendi.

05.04.2019 15:39 | Son Güncelleme: 05.04.2019 15:42

Show TV'nin severek izlenen dizisi Çarpışma'nın 'Kadir Adalı'sı Kıvanç Tatlıtuğ, önceki gün Etiler'de görüntülendi. Gazetecilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan yakışıklı oyuncu, soruları cevapladı. Ayrıca Kıvanç Tatlıtuğ ö 800 bin TL'lik Ferrari marka yeni otomobiliyle dikkat çekti.

Kıvanç Tatlıtuğ, 800 bin TL'lik Ferrari'si İle Görüntülendi

CİPİNİ EŞİNE HEDİYE ETTİ

Antika araçlara ilgi duyan Kıvanç Tatlıtuğ birkaç yıl önce 50 bin TL'ye 1992 model Chevrolet alıp 200 bin TL'ye modifiye etmişti. Daha sonra aldığı Range Rover marka yeni cipini de kullanması için eşi Başak Dizer Tatlıtuğ'a vermişti.

Kıvanç Tatlıtuğ, 800 bin TL'lik Ferrari'si İle Görüntülendi

TEKNE VE MOTOSİKLET MERAKLISI

Garajındaki araç sayısını 5'den 3'e indiren Kıvanç Tatlıtuğ'un tekne ve motosiklet merakı da biliniyor.

Kıvanç Tatlıtuğ, 800 bin TL'lik Ferrari'si İle Görüntülendi
Kıvanç Tatlıtuğ, 800 bin TL’lik Ferrari’si İle Görüntülendi
Yorumlar (35)
AÇ ÜLKEDE ARABAYI PARK EDECEK YER YOK: ben burada yorum yazan büyüklerimiz arkadaşlar daha geçen aylarda kenan SOFUÖLU abinin Lamborghini arabasına laf edenler hakaret edenler şimdi iş behlül olunca yok helal olsun yok hakkı yok gece gündüz çalışmış bilmem ne bilmem ne ya hala1930 model stanilik ideolojik beyinler var NEDENİ ise Kenan SOFUOĞLU abi yıllarca süpermoto gp''lerde yarıştı 5 Dünya Şampiyonluğu var Türkiyemizin Anlı Şanlı Bayrağımızı bütün Dünya''nın izlediği yarışmalarda ONURLA GURURLA DALGALANDIRDI ISTİKLÂL MARŞIMIZI okut
ALİ DEDE: esgi zamanda komünistler bas bas bağırırlardı. . . proleterya iktidarında ağanın paşanın zenginin fabrikatörün malı çiftliği parası arabaları bölüşülecek diye tangırtı yaparlardı. lüks arabaya binenlerden çok feci gıcık kaparlardı.
MORGCU: komünist artiz yılmaz güneyde adanalıydı. pariste haçlı mezarlığında uykuda.
Haberler››Magazin››Kıvanç Tatlıtuğ, 800 bin TL'lik Ferrari'si İle Görüntülendi - Magazin