Kocaeli'de sağanak yağış iş yerlerini sular altında bıraktı

Kocaeli'de sağanak yağış iş yerlerini sular altında bıraktı Kocaeli'nin İzmit ilçesinde etkili olan kuvvetli sağanak yağış nedeni ile birçok iş yerini sel suları basarken, araçlar yolda ilerlemekte güçlük çekti.

08.07.2020 11:10 | Son Güncelleme: 08.07.2020 11:28

Kocaeli'de sağanak yağış iş yerlerini sular altında bıraktı

KOCAELİ - Kocaeli'nin İzmit ilçesinde etkili olan kuvvetli sağanak yağış nedeni ile birçok iş yerini sel suları basarken, araçlar yolda ilerlemekte güçlük çekti.

Kocaeli'nin İzmit ve Derince ilçelerini sabah saatlerinde başlayan kuvvetli sağanak etkisi altına aldı. Yağış nedeni ile İzmit ilçesi Kadıköy Mahallesi ve İzmit Sanayi Sitesinde bulunan birçok iş yerini su bastı. Caddelerde oluşan su birikintileri nedeni ile araçlar ilerlemekte güçlük çekti. Yağış öncesi teyakkuza geçen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ekipleri, su baskınlarının yaşandığı bölgelerde tahliye çalışması başlattı. Yaklaşık 1 saat süren yağış dururken, ekipler su baskınlarının olduğu bölgelerde tahliye çalışmalarını sürdürüyor. Su baskınlarının yaşandığı iş yeri sahipleri ise kendi imkanları ile dükkanlarını temizlemeye çalıştı.

Kocaeli’de sağanak yağış iş yerlerini sular altında bıraktı

Kaynak: İHA

Haberler››3. Sayfa››Kocaeli'de sağanak yağış iş yerlerini sular altında bıraktı - Haberler