Kocamın Nişanlısı Salihli'yi Güldürdü

Manisa Büyükşehir Belediyesi, aylık kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında, Salihli’de “Kocamın Nişanlısı” adlı tiyatro oyunu sahnelendi.

29.03.2017 13:30 | Son Güncelleme: 29.03.2017 13:30Kocamın Nişanlısı Salihli'yi Güldürdü
Büyükşehir Belediyesi, aylık kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında, Salihli'de "Kocamın Nişanlısı" adlı tiyatro oyunu sahnelendi.

Salihli Belediyesi Zafer Keskiner Şehir Tiyatrosunda sahnelenen oyunu, Salihli Belediyesi Meclis Üyeleri, belediye daire müdürleri ve personeli, öğretmenler ve öğrenciler ile çok sayıda vatandaş izledi. Sadık Şendil'in yazdığı, Ferdi Merter'in yönettiği oyunun kadrosunda; Mehmet Çepiç, Tuğba Özay, İpek Tenolcay, Arzu Yanardağ, Serdar Sevtekin, Tuncay Tezküser ve Aslı Kökçe gibi ünlü isimler yer alıyor. Oyun; karısından boşanmadan önce başkasıyla nişanlanan bir adamın yaşadığı karmaşık olayları anlatıyor. Başarılı performanslarıyla Salihlili sanatseverlere kahkaha dolu bir gece yaşatan ünlü oyuncular, seyircilerden büyük alkış aldı. Oyunun sonunda sanatçıları kutlayan Sosyal Yardım İşleri Müdürü Hüsamettin Çelik, "Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda'ya sanata ve sanatçıya verdikleri değer ile halkı sanatla bir araya getirme çabalarından dolayı teşekkür ediyoruz " dedi. Belediye Başkanı Zeki Kayda'nın eşi Sevgi Kayda tarafından ünlü oyunculara çiçek verildi. - MANİSA

Salihli Belediyesi, Zeki Kayda, Manisa, Yerel

Kaynak: İHA

13.12.2019 05:54:17