Kocamın Nişanlısı' Turgutlulu Tiyatroseverlerle Buluştu

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Manisa Büyükşehir Belediyesinin Mart ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında Turgutlu’da sahnelenen ‘Kocamın Nişanlısı’ adlı tiyatro oyununu izledi.

21.03.2017 16:52 | Son Güncelleme: 21.03.2017 16:52Kocamın Nişanlısı' Turgutlulu Tiyatroseverlerle Buluştu
Belediye Başkanı Turgay Şirin, Büyükşehir Belediyesinin Mart ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında Turgutlu'da sahnelenen 'Kocamın Nişanlısı' adlı tiyatro oyununu izledi. Tiyatroseverlerin yoğun ilgi gösterdiği oyunda yer alan oyuncular ayakta alkışlanırken, Başkan Şirin tüm ekibi tebrik etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin Mart ayı etkinlikleri kapsamında Turgutlu'ya gelen 'Kocamın Nişanlısı' adlı oyun, Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu' sahnelendi. Oyunu, Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan ve eşi Nihal Turan, Ahmetli Kaymakamı Muhammet Emre Canpolat, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin ve eşi Bahar Şirin, Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Koordinasyon Şube Müdürü İbrahim Kutar ile çok sayıda tiyatrosever izledi. İzleyicileri zaman zaman güldürüp zaman zaman da duygusallaştıran tiyatro oyununda Tuğba Özay, Mehmet Çepiç, İpek Tenolcay, Arzu Yanardağ, Serdar Sevtekin ve Aslı Kökçe gibi oyuncular yer aldı.

Büyük beğeniyle izlenen tiyatro oyunu sonunda oyuncular ayakta alkışlandı. Kaymakam Turan ve Başkan Şirin, oyuncuları tek tek tebrik ederken kendilerine çiçek takdim etti. - MANİSA

Turgay Şirin, Uğur Turan, Turgutlu, Manisa, Yerel

Kaynak: İHA

20.02.2020 01:05:21