Kocan Kadar Konuş Diriliş, Rotterdam'ı Güldürdü

BKM yapımı 'Kocan Kadar Konuş Diriliş' filmi dün gece Hollanda'nın Rotterdam şehrinde gösterildi.

Kocan Kadar Konuş Diriliş, Rotterdam'ı Güldürdü
11.01.2016 12:14 | Son Güncelleme: 11.01.2016 12:14

BKM yapımı 'Kocan Kadar Konuş Diriliş' filmi dün gece Hollanda'nın Rotterdam şehrinde gösterildi. Özel gösterime filmin oyuncuları Ezgi Mola, Begüm Öner, Eda Ece, Gülenay Kalkan ve filmin yönetmeni Kıvanç Baruönü de katıldı.

Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü’nün üstlendiği, senaryosu Şebnem Burcuoğlu ve Kıvanç Baruönü’ne ait olan Kocan Kadar Konuş Diriliş filmi, Londra ve Köln’deki özel gösterimlerinin ardından bu kez Rotterdam’daydı. Avrupa'nın en büyük sinema kompleksi Pathe Schouwburgplein'de düzenlenen gösterime yoğun ilgi gösteren seyirciler, dev ekranda filmi kahkahalarla izledi.

Özel gösterimde konuşan başrol oyuncusu Ezgi Mola " Türkiye'de hayatın gerçeklerini bu sinema filmi ile aksettirdiysek ne mutlu bizlere. Çünkü biz insanları keyiflendirebilmek için, empati kurup ne güzel iki saat geçirdik demeleri için bir şeyler yapıyoruz. Şayet seyircilerimize bunu hissettirebildiysek amacımıza ulaşmışız demektir. Artık ülkemiz Türkiye'de herkesin huzurlu günler geçirmeye çok ihtiyacı var. İnşallah ülkemizde genel olarak da o huzura erer. Sinemaya da gönül rahatlığı ile giderler. Sadece unutmak için değil, zaten iyi olarak giderler. Oyuncular olarak temennimiz odur bizim de." dedi.

Gösterimin ardından seyirciler, oyuncularla selfie çektirdi.

Kaynak: CİHAN