Kolombiyalılar duyurdu: Falcao, Galatasaray'dan ayrılmak istiyor

Kolombiyalı gazeteci Jorge Baravelle, Galatasaray'ın yıldız ismi Radamel Falcao'nun MLS ekipleriyle görüştüğünü iddia etti.

04.12.2019 19:53 | Son Güncelleme: 04.12.2019 19:54

Galatasaray'da büyük umutlarla kadroya katılan ancak sakatlıklar nedeniyle sadece 5 maçta 360 dakika süre alabilen Radamel Falcao için transfer konusunda gündem gün geçtikçe ısınıyor.

BECKHAM'IN KULÜBÜYLE ADI GEÇİYORDU

Fox Sport Kolombiya'nın deneyimli muhabirlerinden Jorge Baravelle, yıldız oyuncunun Galatasaray'dan ayrılma kararı aldığını ve Amerika Ligi MLS ekipleriyle görüşmeler yaparken, önemli bir opsiyon aradığını belirtti. David Beckham'ın ABD'de kurduğu ve ciddi bir yatırım yaptığı Inter Miami'nin, 33 yaşındaki oyuncu ile uzun süredir transfer görüşmelerinde bulunduğu bir süredir basında yer almaktaydı.

Kolombiyalılar duyurdu: Falcao, Galatasaray’dan ayrılmak istiyor
Yorumlar (21)
SEBEP: Hayat Şampiyon olamayan Fenerbahçe bayrağındaki şampiyon yazısı kadar anlamsız.
GS Lİ: ADAM OYNAYA OYNAYA YORULDU BİRAZ DİNLENSİN
SERKAN: umarım haber yalandır bi fenerbahçeli olarak üzülürüm neden derseniz falcao gerçkten kariyerli ve iyi oyuncu sağlık konusunda şansı yürümedi olabilir ama ülke futboluna çok şey kata bilirdi ülkemize güzel futbolcular getiren her takım sayesinde izleme şansımız oluyor. örn. drogba - sneijder -dem baba - gomez - guti daha bir sürü inşallah iyileşip tekrar sahalara döner geçmiş olsun falcao.