Komedyen Serhat Özcan'ın Ayvalık Aşkı

'İki Yaka Bir İsmail' dizisinin yaz tatiline girmiş olmasına rağmen ilçeden kopamayıp, tatilini Ayvalık'ta geçirmeyi tercih etti.

12.07.2012 18:23 Komedyen Serhat Özcan'ın Ayvalık Aşkı
Bir Demet Tiyatro'da 'Türbüşon' karakteriyle izleyicinin gönlünde taht kuran ünlü oyuncu Serhat Özcan, çekimleri Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde süren ve ATV ekranının reytingi her geçen gün daha da artan

'İki Yaka Bir İsmail' dizisinin yaz tatiline girmiş olmasına rağmen ilçeden kopamayıp, tatilini Ayvalık'ta geçirmeyi tercih etti.

Sempatik hareketleri ve candan tavırlarıyla Ayvalıklıların bağrına bastığı komedyeni, önceki akşam ilçenin renkli simalarından Hüsnü Buget'e ait Balıkhane Restoran'da görüntüledik. Basın mensuplarını bir anda karşısında görünce afallayan ve ilk şaşkınlığı üzerinden atar atmaz da yanında bulunan eşi İlknur Özcan'ı, basın mensuplarına yeni sevgilisi olarak tanıtarak espri yapan ünlü komedyen Serhat Özcan, Ayvalık'a ve Ayvalık Mutfağına hayran olduğunun altını çizdi.

Ayvalık'ta Efendi kişiliği ve dürüst esnaflarından biri olarak tanınan bilgisayar mağazası sahibi Hasan Şalmanlı, eşi Ebru Şalmanlı ve çocukları Ayda, Aylin ve Şalmanlı çiftinin yeğeni Çağkan olmak üzere eşi İlknur ile Rakı-Balık-Ayvalık keyfi yapan ünlü komedyen, 'İki Yaka Bir İsmail' dizisinin yakaladığı yüksek reyting oranının tatilin sona ermesiyle birlikte daha da yükseleceğine inandığını söyledi.

'SON KİŞOT' BİR KEZ DAHA

Özcan çiftinin Ayvalık'ı çok sevdiklerini ve ilçedeki tarihi ve doğal güzelliklere hayranlığını sık sık ifade ederken, komedyen Serhat Özcan, kısa bir süre Ayvalıklılarla paylaştığı 'Son Kişot' adlı tek kişilik gösterimini yoğun istek üzerine ilçede bir kez daha sergileyeceğinin müjdesini verdi. - BALIKESİR

Serhat Özcan, Balıkesir, Ayvalık, Yerel

Kaynak: İHA